Eredményes hétvégét tudhat maga mögött a Városi Sportegyesület Dunakeszi judoszakosztálya: a hétvégi besztercebányai szlovák Grand Prix mindkét napját érmekkel és pontszerző helyekkel zárták.

Szombaton az U13-as korcsoportban Szerdahelyi Szabolcs arany-, Léderer Soma bronzérmet nyert, Judák Márk ötödik, Presinszki Dániel hetedik helyezett lett, a délutáni programban az U18-as korcsoportban Léderer Emma és Winkler Márton egyaránt a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

A jó sorozat vasárnap is folytatódott, amikor az U15-ös korcsoportban Sára András Hunor bronzérmet szerzett, Szeifert Bercel pedig az ötödik helyen fejezte be a küzdelmeket.

A hétvége zárásaként az U21-és korcsoportban Sára Tamás Róbert kemény küzdelmek árán egy hajszállal lecsúszva a dobogóról szintén az ötödik helyen zárt.

Összességében a hatvan egyesület nemzetközi mezőnyében a huszonnyolcadik helyen végzett a VSD.