A Pécsi VSK judósai eredményesen szerepeltek a csurgói férfi és junior Magyar Kupán, illetve a kaszói serdülő B-korcsoportos diákolimpián. Kersics Antal tanítványai hat érmet szereztek.

A PVSK judoszakosztályának sportolói is tatamira léptek Csurgón, a felnőtt és junior Magyar Kupa válogató-versenyen. A serdülőkorú Böngyik Anna első helyezést ért el, így a dobogó legfelső fokára állhatott. A juniorok közül Misák Maja és Grassy Dóra harmadik lett, az ifik közül Hajós Máté az ötödik, Ligeti Márk pedig a hetedik helyen végzett, ezen kívül még két hetedik helyet szerzett a csapat.

Felnőtt és junior Magyar Kupa, Csurgó

Aranyérmes: Böngyik Anna (44 kg)
Bronzérmes: Misák Maja (48 kg), Grassy Dóra (+78 kg)
Ötödik helyezett: Hajós Máté (50 kg)
Hetedik helyezett: Ligeti Márk (81 kg), Alpár Tamás (66 kg), Reith Dominik (81 kg)

A kaszói serdülő B-korcsoportos diákolimpián a szakosztály nyolc versenyzője lépett tatamira. Kenderesi Péter súlycsoportjában a legjobbnak bizonyult, így övé lett a diákolimpiai bajnoki cím. Nagy Bence és Grassy Márk ezüstérmesként zárt. A dobogós helyezések mellett a csapat három ötödik és két hetedik helyezéssel tért haza a viadalról.

Serdülő B diákolimpia, Kaszó

Aranyérmes: Kenderesi Péter (73 kg)
Ezüstérmes: Nagy Bence (36 kg), Grassy Márk (55 kg)
Ötödik helyezett: Uszkay Balázs (33 kg), Cservenka Máté (40 kg), Varga Levente (60 kg)
Hetedik helyezett: Böngyik Péter (36 kg), Kosztor-Nemes Marcell (40 kg)