Folytatódtak a judósok regionális küzdelmei. A pécsi Misina-kupán és előtte a siklósi Tenkes-kupán is ott voltak a zalai klubok fiataljai. Pécsen rendezték a vasutas Misina-kupa diák A-, B-, és C-korosztályú serdülő regionális judo versenyt.

Zala megyét a Zalaegerszegi Judo Sportegyesület tizenkét fővel, a Nagykanizsai Judo Klub-Röntgen Kanizsa tizenhárom fővel és a Nagykanizsai TE 1866 nyolc fővel képviselte a tizenhét egyesület 224 judósát felvonultató viadalon.

A Dunántúlról érkezett csapatok mellett horvátországi versenyzők is indultak.

A Zalaegerszegi Judo SE tagjainak egyéni eredményei
Aranyérmes:
Dörnyei Dorisz, Mezőfi Márk, Tóth Bertold, Vizi Zsófia
Ezüstérmes: Gulyás Lőrinc, Kiss Zoltán, Somogyi Olivér, Varga Áron
Bronzérmes: Horváth Evelin, Kramalics Bence, Mátéffy Gábor, Németh Vilmos
A versenyzőket Nagysolymosi Sándor, Varga Zoltán, Uti Katalin és Korpos Judit készítette fel.

A Nagykanizsai Judo Klub-Röntgen Kanizsa egyéni eredményei
Aranyérmes:
Garamszegi Bálint, Herczeg Zsombor, Kovács Olivér, Mód Zalán
Ezüstérmes: Keller Ádám, Dervalits Boldizsár
Bronzérmes: Kele Julianna, Korcsmáros Dávid, Köveskáli Regő, Karádi Barnabás, Nagy Olivér, Kovács Mátyás, Sipos Marcell
Felkészítő: Horváth Edina, Hóbár Péter

A Nagykanizsai TE 1866 dobogósai
Aranyérmes:
Kovács Ákos, Musztács Izabella, Lipódi Márton, Szeghy Tamás, Garai Nimród, Lipódi László.
Bronzérmes: Grabant Máté, Simon Barnabás
Felkészítő: Mester József, Mester Józsefné

A fenti viadalt megelőzően a Zalaegerszegi Judo SE és az NTE 1866 tagjai részt vettek a Siklóson rendezett 15. Thermal Spa Tenkes-kupa nemzetközi viadalon, amely az U11-13-15-18 korosztályok nyílt országos rangsorversenye is volt.

A Zalaegerszegi Judo SE tagjai közül győzött Ódor Noel (diák C, 27 kg), harmadik helyen végzett Gulyás Lőrinc (diák B, 55 kg). Két ötödik helyet szereztek még Ódor Patrik (diák A, 35 kg) és Vizi Zsófia (diák C, +50 kg) révén és egy hetedik helyezést is Varga Áron (diák C, 33 kg).

Az NTE 1866 csapat öt versenyzővel indult Siklóson és öt éremmel tértek haza a kanizsaiak. A serdülőknél Simon Barnabás (45 kg) bronzérmet nyert. Az utánpótlás korosztályban Szeghy Tamás (30 kg) négy győzelemmel megnyerte a küzdelmeket. Garai Nimród (45 kg) ezüstérmet vehetett át, Musztács Izabella (27 kg) és Garai Emese (32 kg) pedig bronzéremmel gazdagodott a viadalt követően.