Időpont: 2017. június 03., szombat 7:00 - 2017. június 04., vasárnap 21:00
Categories: Serdülõ naptár*

FIÚK

36 KG
1. Pusztai Botond (Debrecen SC-SI)
2. Plank Attila (BHSE)
3. Kornyik Máté (Kőrös Judo)
3. Schneider Barnabás (Kaposvári USE)
5. Szilágyi Koppány (Benta SE/Benta Judo)
5. László Olivér (Samurai JC)
7. Herczeg Zsombor (Nagykanizsai JK)

40 KG
1. Barczikay Ákos (Óbudai JC)
2. Nagy Bence (Domaszéki JISE)
3. Pomázi Dominik (Ceglédi VSE)
3. Kalász Ádám (KSI SE)
5. vég Milán (Ceglédi VSE)
5. Özbas Yasin (Ceglédi VSE)
7. Csorba Dominik Péter (Egri VSI)
7. Farkas Zsombor (Rákosvidéke Hajtós DSE)

45 KG
1. Farkas Bence (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Rácz Bálint (Pécsi VSK)
3. Adorjáni Gergely (Ledényi JI)
3. Domoszlai Zolta (KSI SE)
5. Hajós Máté (Pécsi VSK)
7. Varga Olivér (Ledényi JI)
7. Cservenyi Bence (Benta SE/Benta Judo)

50 KG
1. Kovács Bence Ferenc (Ippon Judo Tatabánya)
2. Szabó Áron (Ippon Judo Tatabánya)
3. Dudás Morgan (Samurai JC)
3. Kovács Attila Dávid (Ippon Judo Tatabánya)
7. Juhász Máté (Miskolci JC)
7. Jaksa Ákos (Kecskeméti JC)

55 KG
1. Bóka Botond (Szegedi JSE)
3. Ürögdi Dominik (Ceglédi VSE)
3. Kerekes Patrik (Ceglédi VSE)
5. Demeter Bendegúz (BHSE)
5. Zsadányi Zsolt (Kecskeméti JC)

60 KG
1. Pokk Armand (Ippon Judo Tatabánya)
2. Varga Márton Antal (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Hangya Gergő (UTE)
3. Szőcs Botond (BHSE)
5. Bakó Huba (UTE)
5. Nagygyörgy Erik (UTE)
7. Farkas Flávió Milán (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Mentes Péter (Erdőkertes JSE)

66 KG
1. Demeter Marcell (BHSE)
2. Vadócz Károly (Judo SZK)
3. Balog Máté Tamás (UTE)
5. Sebestyén András Szilveszter (Vasas SC)
7. Kenderesi Péter (Pécsi VSK)
7. Szolga Gábor Zalán (Bakony JK)

73 KG
2. Antal Erik (UTE)
3. Ménesi Gergő (Szegedi JSE)
5. Beöthe Mátyás (Pécsi VSK)
7. Papp Bálint (Debrecen SC-SI)
7. Vargha Zsolt (Diósdi DSE)

81 KG
1. Guzsván Csaba (KSI SE)
3. Bosch Hunor (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Schönberger Máté (Pécsi KSE)
5. Udvari Zsolt (Pécsi VSK)
5. Ligeti Márk (Pécsi VSK)
7. Kappermayer Milán (Rákosvidéke Hajtós DSE)

+81 KG
1. Kövecsi Marcell (Tori JC)
2. Weisz István Máté (Delta SE)


LÁNYOK

36 KG
1. Bodnár Emese (Ászok JC)
2. Mamira Luca (Pestlőrinc-Kassa SE)
4. Pál Alexa (Pécsi VSK)

40 KG
1. Kriza Anna (Miskolci VSC)
2. Bognár Inez (UTE)
3. Szász Hanna (Siklós SE)
5. Molnár Ajsa (Siklós SE)

44 KG
1. Vaska Fanni (Ippon Judo Tatabánya)
2. Alacsony Petra, Fruzsina (Nippon Sport JC)
3. Hajdú Ilang Anna (Diósdi DSE)
3. Hegedűs Lilla (Ceglédi VSE)
5. Hajdú Lili (Ceglédi VSE)
5. Balogh Zsófia (Samurai JC)
7. Kis-Törő Angelika (Miskolci VSC)
7. Böngyik Anna (Pécsi VSK)

48 KG
1. Kőszegi Rebeka Rita (TOTO Sport SE)
3. Keller Rebeka (Ippon Judo Tatabánya)
5. Wladimir Danica (Debrecen SC-SI)
7. Sziki Evelin (KSI SE)
7. Riedl Dóra (Diósdi DSE)

52 KG
1. Sipos Dorina (Szatymaz SE)
3. Kusztván Zsófia (BHSE)
3. Kovács Boglárka (Diósdi DSE)
5. Smid Lili (Óbudai JC)
5. Vecsernyés Mária Judit (Pécsi VSK)
7. Walter Lilla (Judo SZK)
7. Kőfalvi Sára (KSI SE)

57 KG
1. Kubickova Eliska (cseh)
2. Strbik Réka (TOTO Sport SE)
3. Vit Lili (BHSE)
3. Sági Nikolett (Ceglédi VSE)
5. Bodor Sára Vera (Diósdi DSE)
5. Marhold Viktória (SZESE)
7. Kelemen Adél (Judo SZK)
7. Mohácsi Emese (Mogyi-Bajai JC)

63 KG
2. Rickert Zsófi (Samurai JC)
3. Sóczó Rebeka (Gyomaendrődi JC)
5. Zele Vivien (UTE)
7. Orosz Dorottya (Judo SZK)
7. Vazkova Petra (cseh)

+63 KG
1. Ménesi Beatrix (Szegedi JSE)
2. Becskeházi Kata Éva (Tori JC)
3. Nagy Orsolya Zsófi (Debrecen SC-SI)
3. Takács Jázmin (Vitál JK)
5. Ijjas Adrienn (BHSE)
5. Benczik Réka (Tori JC)
7. Gyarmati Hanna (Rákosvidéke Hajtós DSE)