Időpont: 2017. szeptember 30., szombat 7:00
Categories: Diák naptár*

DIÁK A-KORCSOPORT

FIÚK

32 KG (6 induló)
1. Major Ádám (BHSE)
2. Badák Barnabás (Tori JC)
3. Vékony Vilmos (Ászok JC)
3. Vikol Ádám (Nicsi JC)
5. Szűcs Roland (Orosházi JSE)
5. Gulicska Mihály (UTE)

35 KG (11 induló)
1. Üveges Attila (Felkelő Nap SE)
2. Süveges Bendegúz (Debreceni SC-SI)
3. Nagy Regő (BHSE)
3. Magyar Attila (Debreceni SC-SI)
5. Koller Balázs (Kaposvári USE)
5. Lauter Viktor Botond (BHSE)
7. Tóth Barna (Atomerőmű SE)
7. Jüttner Ábel (Diósd)

38 KG (12 induló)
1. Szüle Péter (UTE)
2. Szolnoki József (Tori JC)
3. Kornyik Máté (Kőrös JSE)
3. Schneider Ákos (Kaposvári USE)
5. Urbánfy Márton (Ledényi JI)
5. Szomorjai Gergely (Ledényi JI)
7. Szász Dávid (Siklós SE)
7. Kővágó Levente (Samurai JC)

41 KG (11 induló)
1. Kiss Levente Gergely (Budaörsi SC)
2. Jenei Bence János (Tori JC)
3. Kádár Adrián Tatai Ac
3. Balog Bálint (Diósd)
5. Bátor Roland (Miskolc VSI)
5. Bíró Benedek (Nippon Sport JC)
7. Cservenka Máté (Pécsi VSK)
7. Baráth Vilmos Károly (UTE)

45 KG (15 induló)
1. Orosz Botond (Debreceni SC-SI)
2. Erdősi Bálint Winner Jc
3. Kriska Ferenc (Toto Sport)
3. Balázs Bálint (Miskolc VSI)
5. Tárnoki András (Barcs)
5. Asztalos Balázs (Oroszlány)
7. Bodor Sebestyén (Diósd)
7. Orosz Gergő (Judo SZK)

49 KG (15 induló)
1. Csányi Tamás (Szegedi JSE)
2. Szabó Marcell (Ledényi JI)
3. Pusztai Zalán (Guri JSE)
3. Lajtos Erik Attila (UTE)
5. Schlag Krisztián (Vital JC)
5. Eichmüller Gergő (Ceglédi VSE)
7. Széplaki Márk (Sopron)
7. Menkó Gergely (Szolnoki SPC-Sportiskola)

54 KG (7 induló)
1. Lakk Zsombor József (KSI SE)
2. Szigetvári Kevin (Békés Megyei Kano JSE)
3. Szilárd Zsigmond (BHSE)
3. Kovács Donát (Kőrös JSE)
5. Darab Dániel (Miskolc VSI)
5. Grassy Márk (Pécsi VSK)
7. Madarász Marcell (Nicsi JC)

60 KG (14 induló)
1. Major Ádám (Kecskeméti JC)
2. Bötös Noel (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Dunajcsik Péter László (BHSE)
3. Czere Balázs (Solti AC)
5. Péter Ákos (Mogyi-Bajai JC)
5. Olasz Attila (Vital JC)
7. Lénárt István (Ászok JC)
7. Lipódi László (Nagykanizsai TE 1866)

66 KG (8 induló)
1. Kenderesi Péter (Pécsi VSK)
2. Dobos Levente (Toto Sport)
3. Horváth Ákos (Kaposvári USE)
3. Kiss-Kovács Zétény (Benta SE)
5. Komlósi Csongor (Atomerőmű SE)
5. Farkas Ádám (Esztergomi Spartacus)
7. Varga Olivér (TABAK)
7. Domán Dániel (Koroncó-Tutti)

+66 KG (7 induló)
1. Esztergályos Máté (Herman DSE)
2. Balogh János (Samurai JC)
3. Kiszel Dávid (Tószegi Ferroflex Judo Kl)
3. Makoviczka Máté (Szatymaz)
5. Éber Boldizsár (Békés Megyei Kano JSE)
5. Takács Attila (Óbudai JC)
7. Szlovák Mihály (Leányvár SE)


LÁNYOK

32 KG (3 induló)
1. Sánta Brigitta (Domaszék)
2. Szeleczki Szabina (Ceglédi VSE)
3. Krápecz Natasa Nagyatád

35 KG (3 induló)
1. Hársvölgyi Tamara (Szolnoki SPC-Sportiskola)
2. Csörgő Dorina (Szolnoki SPC-Sportiskola)
3. Bordács Anikó (Zalaegerszegi JSE)

38 KG (5 induló)
1. Tóth Lea (Mórahalom)
2. Szabó Cseperke (Kaposvári USE)
3. Száraz Csenge (Atomerőmű SE)
4. Fedora Nóra Napsugár (Debreceni SC-SI)
5. Menoni Zorka (Ippon Judo Tatabánya)

41 KG (6 induló)
1. Berlik Dorottya (Toto Sport)
2. Molnár Ajsa (Siklós SE)
3. Oláh Flóra (Ászok JC)
3. Vajda Luca (Vincze JC Zirc)
5. Sziliznicsenkó Alina Tímea (Kispesti AC)
5. Trestyánszki Lara (Miskolc-Avas JSE)

45 KG (8 induló)
1. Alacsony Petra Fruzsina (Nippon Sport JC)
2. Igaz Laura (Winner JC)
3. Szász Hanna (Siklós SE)
3. Farkas Ramóna (Szatymaz)
5. Vajda Lilla (Kaposvári USE)
5. Vaska Lili (Ippon Judo Tatabánya)
7. Burka Janka Kiskőrös
7. Borsos Janka (Ceglédi VSE)

50 KG (7 induló)
1. Büki Viktória (Diósd)
2. Horváth Laura Anna (UTE)
3. Lengyel-Hefner Annamária (OLC Trans-Gemenc JK)
3. Varga Petra (Judo SZK)
5. Tóth-Eperjesy Anna (Kispesti AC)
5. Szöllősi Kármen (Homokmégy KJSE)
7. Bakacs Jázmin (Koroncó-Tutti)

56 KG (4 induló)
1. Pásztor Eszter (Miskolc VSI)
2. Kovács Boglárka (Diósd)
3. Szigeti Sára Klára (Domaszék)
4. Szabad Mirella (Miskolc VSI)

+56 KG (3 induló)
1. Szentandrászki Gréta (Békés Megyei Kano JSE)
2. Prém Borbála (Nicsi JC)
3. Gyöngyösi Adél (Atomerőmű SE)


DIÁK B-KORCSOPORT

FIÚK

29 KG (7 induló)
1. Barta Gábor (Kőrös JSE)
2. Vlasits Ákos (Mórahalom)
3. Kollár Sebestyén István (Ledényi JI)
3. Ódor Noel (Zalaegerszegi JSE)
5. Budai Márton (Pécsi VSK)
5. Bőte Dominik (Orosházi JSE)
7. Paronai Viktor (Rákosvidéke Hajtós DSE)

32 KG (18 induló)
1. Kollár Ágoston Csaba (Ledényi JI)
2. Pölös Milán (Szatymaz)
3. Maróti Patrik Olivér (BHSE)
3. Nagy Gergő László (Debreceni SC-SI)
5. Ferencz Barnabás (Nippon Sport JC)
5. Nagy Kornél (BHSE)
7. Guglava Zoltán (Szatymaz)
7. Walter Márk (Judo SZK)

35 KG (21 induló)
1. Koroly Ádám (Nippon Sport JC)
2. Nagy Bence (Pécsi VSK)
3. Havas Balázs (Nippon Sport JC)
3. Csarankó Márk (Judo SZK)
5. Mogyorósi Máté (Vasas Judo)
5. Bánki Milán (Nippon Sport JC)
7. Gáll Dániel (Miskolc VSI)
7. Madarász András (Bulldog JSE)

38 KG (20 induló)
1. Korláth Iván (Debreceni SC-SI)
2. Kriuchkov Valent (Debreceni SC-SI)
3. Bari Viktor (Miskolc-Avas JSE)
3. Bertalan Balázs (Havasi JC)
5. Böngyik Péter (Pécsi VSK)
5. Pósán Milán (Debreceni SC-SI)
7. Németh Milán László (Miskolc VSI)
7. Budai Gábor (Kőrös JSE)

41 KG (15 induló)
1. Pintér Bulcsú (BHSE)
2. Hosszú Donát Vince (Zalaegerszegi JSE)
3. Endrédi Milán (KSI SE)
3. Tas Kazimir (BHSE)
5. Schauer András Benedek (Mogyi-Bajai JC)
5. Szabó Konrád (Szegedi JSE)
7. Szokol Botond (Barcs)
7. Lajdi Csaba (Mogyi-Bajai JC)

45 KG (13 induló)
1. Vadócz Bence (Judo SZK)
2. Selyben Zsigmond (Szegedi JSE)
3. Csaben Márton (Judo SZK)
3. Sárosdi Ákos (OLC Trans-Gemenc JK)
5. Gécs Kristóf (Vasas Judo)
5. Baranyai Botond (Diósd)
7. Teidl Zuárd (Vital JC)
7. Lantos Zoltán (Barcs)

50 KG (12 induló)
1. Nagy Dániel (Szatymaz)
2. Varju Vilmos (BHSE)
3. Pongrátz Adrián (Vasas Judo)
3. Sándor Máté (OLC Trans-Gemenc JK)
5. Andorka Kende (OLC Trans-Gemenc JK)
5. Olasz Bence (Delta SE)
7. Pesti Péter (Savaria)
7. Nagyvári Zsolt (Miskolc VSI)

55 KG (6 induló)
1. Hoffer Norbert (Szolnoki SPC-Sportiskola)
2. Gyurkovszky Szilárd (Oroszlány)
3. Gődér Máté (Samurai JC)
3. Móga Martin (OLC Trans-Gemenc JK)
5. Kiss Milán (Barcs)
5. Ács Máté (Tószegi Ferroflex Judo Kl)

60 KG (6 induló)
1. Hilbert József (OLC Trans-Gemenc JK)
2. Csorba János Bálint (Miskolc-Avas JSE)
3. Sőrés Márton (Ászok JC)
3. Huszta Levente (Szegedi JSE)
5. Mészáros Tamás (Budafoki KSE)
5. Petróczki Dávid (Nicsi JC)

+60 KG (8 induló)
1. Kara Bence (Békés Megyei Kano JSE)
2. Nagy Pentele (Miskolc VSI)
3. Kovács Antal (Békés Megyei Kano JSE)
3. Túri Alex (Szatymaz)
5. Caiezza Tiziano (Kőrös JSE)
5. Tóth Máté Miron (Kazincbarcika)
7. Mucsi Noel (Benta SE)
7. Stróhmajer Bence (Nagyatádi JC)


LÁNYOK

30 KG (4 induló)
1. Zádori Eszter Panna (Szatymaz)
2. Petrik Hanna Zsófia (Atomerőmű SE)
3. Szentgyörgyi Anna (Kőrös JSE)
4. Tóth Leila (Mátészalkai MTK)

33 KG (7 induló)
1. Vég Luca (Ceglédi VSE)
2. Domoszlai Zóra (KSI SE)
3. Bazsányi Dorka (Miskolc VSI)
3. Áncsák Kitti Bernadett (Oroszlány)
5. Dörnyei Dorisz Benita (Zalaegerszegi JSE)
5. Takács Nikolett (Miskolc VSI)
7. Kis Nikolett (TFSE)

36 KG (5 induló)
1. Szabó Karolina (Békés Megyei Kano JSE)
2. Juhász Zita Lili (Debreceni SC-SI)
3. Lascu Borbála (Dunaharaszti)
4. Sebestyén Zora (Vasas Judo)
5. Bordács Anita (Zalaegerszegi JSE)

40 KG (10 induló)
1. Drabik Zsófia (Moha SC)
2. Szekeres Katalin (Szatymaz)
3. Tóth Boglárka (Tordas SE)
3. Furák Tamara (Zalaegerszegi JSE)
5. Pongó Melinda (Miskolc VSI)
5. Makádi Liliána (Gödöllői JK)
7. Szabó Csilla (Kőrös JSE)
7. Pavolek Dorka Natasa (Kőrös JSE)

44 KG (5 induló)
1. Muntyán Eszter (Miskolc VSI)
2. Korányi Laura (Vasas Judo)
3. Patyi Anna (Orosházi JSE)
4. Csöngedi Johanna (Óbudai JC)
5. Vajda Julianna (Kaposvári USE)

49 KG (8 induló)
1. Varga Panna (Tori JC)
2. Demeter Lilien (Miskolc-Avas JSE)
3. Huszár Regina Terézia (KSI SE)
3. Nagy Fruzsina (Szatymaz)
5. Kőhegyi Fanni (Szatymaz)
5. Barna Martina (Homokmégy KJSE)
7. Erdős Mercédesz (Samurai JC)
7. Hertlik Nóra (Leányvár SE)

+49 KG (9 induló)
1. Nádor Adél (Szolnoki SPC-Sportiskola)
2. Csiszár Csenge (Mórahalom)
3. Gyulaházi Aida (Judojo Edelény SE)
3. Bagó Boglárka (Kőrös JSE)
5. Vízi Zsófia Luca (Zalaegerszegi JSE)
5. Marosi Csenge Anna (Tori JC)
7. Ódor Veronika Szonja (Budaörsi SC)
7. Vén Panna (Dunaharaszti)