Date: 2017. május 28., vasárnap 9:00
Categories: Diák naptár*

DIÁK C-KORCSOPORT
FIÚK

27 KG
1. Murányi Ádám (Budaörsi SC)
2. Galó Bence (Óbudai JC)
3. Tamás Tibor Balázs (Vitál JK)
3. Sárossy Bence (Vincze JC Zirc)
5. Pető Péter (Túrkeve VSE)
7. Sisák Dániel (Szatymaz SE)

30 KG
1. Kliment Zalán (Nagyatádi JC)
2. Tóth Ádám (Miskolci VSC)
3. Baráth József (Dunaharaszti JC)
3. Lengyel Csanád (Ledényi JI)
5. Dór Dávid (OLC-Trans Gemenc JK)
5. Máthé Péter (Veszprém JSE)
7. Kis Levente Bátor (Ledényi JI)
7. Feke Ádám (Felkelő Nap SE)

33 KG
1. Lénárt Levente Gábor (Nippon Sport JC)
2. Kiss Szabolcs (Budaörsi SC)
3. Sági Zsolt (Ceglédi VSE)
3. Dubay Anton (Solti AC)
5. Molnár Zsombor (Óbudai JC)
7. Csató Dénes (Budaörsi SC)
7. Windischmann Botond (Veszprém JSE)

36 KG
1. Tölgyesi Bende (Nippon Sport JC)
2. Krapecz Levente (Nagyatádi JC)
3. Stopp Patrik (Ledényi JI)
3. Szeghy Tamás (Nagykanizsai TE 1866)
5. Rafael Ábrahám (Szatymaz SE)
5. Szűcs Ákos (Kaposvári USE)
7. Borovnyák SZABOLCS (Tatabányai JC)
7. Raffay Levente (Ledényi JI)

39 KG
1. Erdélyi Andor (Szegedi JSE)
2. Nagypál TAMÁS (Judo SZK)
3. Kovács Bálint (Bulldog JSE)
3. Jobbágy Domonkos (Miskolci VSC)
5. Hajdú Levente Bence (Szolnoki SI)
5. Porga Tamás (MOHA SC)
7. Molnár Gergő (MOHA SC)
7. Csachó Balázs (Békés Megyei Kano JSE)

42 KG
1. Papp István Nándor (Pécsi VSK)
2. Horváth Nándor (Diósdi DSE)
3. Sárközi Rajmund (Nagykanizsai TE 1866)
3. Vaska Botond (Nagykanizsai JK)
5. Révay Balázs György (Diósdi DSE)
5. Kovács Áron (Barcs VSE)
7. Szabó Gellért (Nagykanizsai JK)
7. Tamtom Péter Marcel (Veszprém JSE

45 KG
1. Garai Nimród László (Nagykanizsai TE 1866)
2. Kovács Márk (Nippon Sport JC)
3. Mezőfi Márk (Zalaegerszegi JSE)
5. Bánkuti Bálint (Dunaharaszti JC)

50 KG
1. Engler Ádám (Benta SE/Benta Judo)
2. Tamás Hunor (Benta SE/Benta Judo)
3. Czibula Bernát (Atomerőmű SE)
3. László Botond (Budaörsi SC)
5. Herczeg Valter (Nagykanizsai JK)
5. Dubszki László Csaba (Tatabányai JC)
7. Sárdy Donát (Budafoki KSE)
7. Fugli Márton István (Veszprém JSE)

55 KG
1. Endrédi Máté (KSI SE)

+55 KG
1. Nagy Adrián Vajk (Nagykanizsai TE 1866)
2. Kiss Bence (Szatymaz SE)
3. Terei Dániel (Vitál JK)
3. Bakos Sohajda Attila (Budafoki KSE)
5. Maráz Nándor (Barcs VSE)
5. Csengődi Szabolcs (Kiskőrösi JSE)


LÁNYOK

27 KG
1. Schneider Sára (Kaposvári USE)
2. Ferencz Janka (Túrkeve VSE)
3. Menkó Anita (MOHA SC)
4. Mezővári Emília (Ippon Judo Tatabánya)
5. Takács Emese (Veszprém JSE)

30 KG
1. Jüttner Janka (Diósdi DSE)
2. Hoó Fédra (Miskolci JC)
3. Raus Kíra Emma (Debrecen SC-SI)
3. Arató Lili (BHSE)
5. Furman Lili (Kaposvári USE)
5. Bereczki Blanka (MOHA SC)
7. Tölgyesi Réka (Baj KSE)
7. Tóth Lotti Noémi (Miskolci JC)

33 KG
1. Tankó Panna (Judojo Edelény SE)
2. Lakatos Loretta (Judojo Edelény SE)
3. Kormos-Őr Tünde (Benta SE/Benta Judo)
4. Sólymosi Melinda (Ceglédi VSE)
5. Kiss Boglárka (Baj KSE)

36 KG
1. Garai Emese Zille (Nagykanizsai TE 1866)
2. Eichmüller Boglárka (Ceglédi VSE)
3. Halmai Abigél (Budaörsi SC)
3. Szekeres Kata Sára (Hírös JSE)
5. Pánovics Vivien (Bulldog JSE)
5. Horváth Orsolya (Túrkeve VSE)

40 KG
1. Sárközi Zsuzsa (Miskolci VSC)
2. Kisfaludi Eszter (Érdi JC)
3. Szöllősi Liliána (Mogyi-Bajai JC)
4. Kaszás Réka (Vincze JC Zirc)

45 KG
1. Krüpl Georgina (Ippon Judo Tatabánya)
2. Vígh Sára (Kazincbarcikai JE)
3. Bata Hedvig (Óbudai JC)

+45 KG
1. Kurtács Zsófia (Vasas SC)
2. Mondok Viktória (Szolnoki SI)
3. Kunszabó Afrodité Éda (Pollák DSE)