Date: 2017. május 27., szombat 9:00 - 10:00
Categories: Diák naptár*

DIÁK A-KORCSOPORT
FIÚK

32 KG
1. Magyar Attila (Debrecen SC-SI)
2. Badak Barnabás (Tori JC)
3. Bóka Brúnó (Szegedi JSE)
3. Vékony Vilmos Zoltán (Ászok JC)
5. Koller Balázs (Kaposvári USE)
5. Szűcs Roland (Orosházi JSE)

35 KG
1. Szolnoki József (Tori JC)
2. Tóth Barna (Atomerőmű SE)
3. Farkas Tamás (Kőrös Judo)
3. Urbánfy Márton (Ledényi JI)
5. Lauter Viktor Botond (BHSE)
5. Nagy Regő (BHSE)
7. Grabant Máté (Nagykanizsai TE 1866)
7. Süveges Bendegúz (Debrecen SC-SI)

38 KG
1. Szomorjai Gergely (Ledényi JI)
2. Bátor Roland (Miskolci VSC)
3. Kádár Adrián (Tatai AC)
3. Kornyik Máté (Kőrös Judo)
5. Kővágó Levente (Samurai JC)
5. Cservenka Máté (Pécsi VSK)
7. Kovács Milán (Dombóvári JK)
7. Andódi Marcell (Szatymaz SE)

41 KG
1. Kiss Levente Gergely (Budaörsi SC)
2. Baráth Vilmos Károly (UTE)
3. Erdősi Bálint (Winner JC)
3. Balog Bálint (Diósdi DSE)
5. Dubis Botond (VIMO SE Gödöllő)
5. Regenyei Bálint (Kaposvári USE)
7. Sánta Botond (TOTO Sport SE)
7. Mátéffy Gábor (Zalaegerszegi JSE)

45 KG
1. Csányi Tamás (Szegedi JSE)
2. Balázs Bálint (Miskolci VSC)
3. Jackson Kole (Vasas SC)
3. Szabó Marcell (ledényi ji)
5. Orosz Gergő (Judo SZK)
5. Asztalos Balázs (Oroszlány JC)
7. Kriska Ferenc (TOTO Sport SE)
7. Mittler Milán (Atomerőmű SE)

49 KG
1. Szigetvári Kevin (Békés Megyei Kano JSE)
2. Darab Dániel (Miskolci VSC)
3. Lakk Zsombor József (KSI SE)
3. Kovács Donát (Kőrös Judo)
5. Frantal Nándor (Veszprém JSE)
5. Menkó Gergely (Szolnoki SI)
7. Zatkó Gergő (Szolnoki SI)
7. Kurucz Bende (Pécsi VSK)

54 KG
1. lénárt István (Ászok JC)
2. Szilárd Zsigmond (BHSE)
3. Varga Levente (Pécsi VSK)
3. Olasz Attila (Vitál JK)
5. Zsigmond Levente (Erdőkertes JSE)
5. Péter Ákos (Mogyi-Bajai JC)
7. Grassy Márk (Pécsi VSK)
7. Gulyás Lőrinc (Zalaegerszegi JSE)

60 KG
1. Major Ádám (Kecskeméti JC)
2. Tornai Zoltán (Miskolci JC)
3. Pekár Levente (Miskolci VSC)
3. Bánki Menyhárt Énok (BHSE)
5. Török Dénes (TOTO Sport SE)
5. Czere Balázs (Solti AC)
7. Kiss András Botond (VIMO SE Gödöllő)
7. Szatmári Csaba (Benta SE/Benta Judo)

66 KG
1. Kenderesi Péter (Pécsi VSK)
2. Kiss- KOVÁCS Zétény (Benta SE/Benta Judo)
3. Komlósi Csongor (Atomerőmű SE)
3. Dobos Levente (TOTO Sport SE)
5. Soós Domonkos (FTDJC Ajka)
5. Varga Olivér (Tabak SE)
7. Gál Bence (VIMO SE Gödöllő)
7. Fang Krisztián (Kiskőrösi JSE)

+66 KG
1. Esztergályos Máté (Herman DSE)
2. Balogh János (Samurai JC)
3. Németh Milán Patrik (DOZSO SE Pécs (


LÁNYOK

32 KG
1. Csörgő Dorina (Szolnoki SI)
2. Szeleczki Szabina (Ceglédi VSE)
3. Krapecz Natasa (Nagyatádi JC)
4. Bordács Anikó (Zalaegerszegi JSE)

35 KG
1. Tóth Lea (Mórahalmi VSE)
2. Szabó Cseperke (Kaposvári USE)
3. Varga Kitti (Szatymaz SE)
3. Hársvölgyi Tamara (Szolnoki SI)
5. Száraz Csenge (Atomerőmű SE)
5. Fedora Nóra Napsugár (Debrecen SC-SI)

38 KG
1. Oláh Flóra (ászok jc)
2. Vajda Luca (Vincze JC)
3. Gelencsér Brigitta (Barcs VSE)

41 KG
1. Berlik Dorottya (TOTO Sport SE)
2. Vajda Lilla (Kaposvári USE)
3. Kele Julianna (Nagykanizsai JK)
3. Burka Janka (Kiskőrösi JSE)
5. Badak Eszter (Budafoki KSE)
5. Csete Emma (Mogyi-Bajai JC)

45 KG
1. Alacsony Petra Fruzsina (Nippon Sport JC)
2. Farkas Ramóna (Szatymaz SE)
3. Igaz Laura (Winner JC)
3. Borsos Janka (Hírös JSE)
5. Varga Petra (Judo SZK)
5. Girászi Petra (Pestlőrinc-Kassa SE)
7. Fenyvesi Zsófia (Benta SE/Benta Judo)
7. Csontos Patrícia (Oroszlány JC)

50 KG
1. Vecsernyés Mária Judit (Pécsi VSK)
2. Lengyel-Hefner Annamária (OLC-Trans Gemenc JK)
3. Orsós Eszter (Tamási Fehérszarvas)

56 KG
1. Pásztor Eszter (Miskolci VSC)
2. Kovács Boglárka (Diósdi DSE)
3. Vida Virág (Dombóvári JK)
4. Kálmán Borbála (Barcs VSE)
5. Lénárt Krisztina Lívia (Nippon Sport JC)

+56 KG
1. Szentandrászki Gréta (Békés Megyei Kano JSE)
2. Molnár Bianka (Kaposvári USE)


DIÁK B-KORCSOPORT
FIÚK

29 KG
1. Barta Gábor (Kőrös Judo)
2. Regenyei Balázs (Kaposvári USE)
3. Bőte Dominik (Orosházi JSE)
3. Kollár Sebestyén István (Ledényi JI)
5. Kónya Ádám (Szatymaz SE)
5. Ódor Noel (Zalaegerszegi JSE)
7. Vlasits Ákos (Mórahalmi VSE)
7. Farkas Alex (Savaria)

32 KG
1. Kollár Ágoston Csaba (Ledényi JI)
2. Maróti Patrik Olivér (BHSE)
3. Pölös Milán (Szatymaz SE)
3. Nagy Gergő László (Debrecen SC-SI)
5. Pokk Patrik (Ippon Judo Tatabánya)
5. Ferencz Barnabás (Nippon Sport JC)
7. Krausz Kornél (Atomerőmű SE)
7. Bari Viktor (Miskolc-Avas JSE)

35 KG
1. Kriuchkov Szerhijovics Valentin (Debrecen SC-SI)
2. Csarankó Márk (Judo SZK)
3. Varga Áron (Zalaegerszegi JSE)
3. Nagy Bence (Pécsi VSK)
5. Erdődi Kristóf (Budaörsi SC)
5. Mogyorósi Máté (Vasas SC)
7. Gáll Dániel (Miskolci VSC)
7. Kosztor-Nemes Marcell (Pécsi VSK)

38 KG
1. Tóth Ármin (KSI SE)
2. Hufnágel Balázs (Tatai AC)
3. Endrédi Milán (KSI SE)
3. Metzger Botond (OLC-Trans Gemenc JK)
5. Tas Kazimir (BHSE)
5. Korláth Iván (DEBRECEN SC-SI)
7. Szokol Botond (Barcs VSE)
7. Rully Marcián (Szegedi JSE)

41 KG
1. Pintér Bulcsú (BHSE)
2. Sárosdi Ákos (OLC-Trans Gemenc JK)
3. Vadócz Bence (Judo SZK)
3. Szabó Konrád (Szegedi JSE)
5. Deák Bence (Salgótarjáni Párducok)
5. Baranyai Botond (Diósdi DSE)
7. Tóth Máté (Bakony JK)
7. Schauer András Benedek (Mogyi-Bajai JC)

45 KG
1. Selyben Zsigmond (Szegedi JSE)
2. Csaben Márton (Judo SZK)
3. Lebó Péter (Kaposvári USE)
3. Gécs Kristóf (Vasas SC)
5. Andorka Kende (OLC-Trans Gemenc JK)
5. Porga Benedek (MOHA SC)
7. Olasz Bence (Delta SE)
7. Laki Gábor (Solti AC)

50 KG
1. Hoffer Norbert (Szolnoki SI)
2. Nagyvári Zsolt (Miskolci VSC)
3. Gyurkovszky Szilárd (Oroszlány JC)
3. Sándor Máté (OLC-Trans Gemenc JK)
5. Pongrácz Adrián (Vasas SC)
5. Lustyik Alexander (Debrecen SC-SI)
7. Pesti Péter (Savaria SK)
7. Fercsák Flórián (Zalaegerszegi JSE)

55 KG
1. Móga Martin (OLC-Trans Gemenc JK)
2. Sőrés Márton (Ászok JC)
3. Gődér Máté (Samurai JC)
3. Kiss Milán (Barcs VSE)
5. Abavári-Tóth Máté (Zápor DSE)
5. Molnár Somogyvári Bence (Budaörsi SC)

60 KG
1. Huszta Levente (Szegedi JSE)
2. Hilbert József (OLC-Trans Gemenc JK)
3. Mucsi Noel (Benta SE/Benta Judo)
3. Németh Bulcsú Botond (Veszprém JSE)
5. Magyar Boldizsár (Vasas SC)
5. Mészáros Tamás Koppány (Budafoki KSE)
7. Ékes Dominik (Vitál JK)
7. Szigethy Barna Attila (Veszprém JSE)

+60 KG
1. Kara Bence (Békés Megyei Kano JSE)
2. Nagy Pentele (Miskolci JC)
3. Tóth Máté Miron (Kazincbarcikai JE)
3. Túri Alex (Szatymaz SE)
5. Stróhmajer Bence (Nagyatádi JC)
5. Caiezza Tiziano (Kőrös Judo)
7. Kovács Antal (Békés Megyei Kano JSE)
7. Bimbó Bence (Ceglédi VSE)


LÁNYOK

30 KG
1. Dörnyei Dorisz Benita (Zalaegerszegi JSE)
2. Domoszlai Zóra (KSI SE)
3. Zádori Eszter Panna (Szatymaz SE)
3. Takács Nikolett (Miskolci VSC)
5. Petrik Hanna Zsófia (Atomerőmű SE)
5. Szentgyörgyi Anna (Kiskőrösi JSE)
7. Vadon Csenge (Miskolci JC)

33 KG
1. Vég Luca (Ceglédi VSE)
2. Juhász Zita Lili (Debrecen SC-SI)
3. Bazsányi Dorka (Miskolci VSC)
3. Áncsák Kitti Bernadett (Oroszlány JC)
5. Kis Nikolett (TFSE)
7. Horváth Alexa (Pécsi VSK)
7. Farkas Vanda (Dombóvári JK)

36 KG
1. Szekeres Katalin (Szatymaz SE)
2. Sebestyén Zora (Vasas SC)
3. Kertai Réka (Vincze JC Zirc)
3. Fekete Boglárka (Kőrös Judo)
5. Lascu Borbála (Dunaharaszti JC)
5. Furák Tamara (Zalaegerszegi JSE)
7. Károly Petra (Kőrös Judo)
7. Bordács Anita (Zalaegerszegi JSE)

40 KG
1. Drabik Zsófia (MOHA SC)
2. Tóth Boglárka (Tordas SE)
3. Makádi Liliána (VIMO SE Gödöllő)
3. Korányi Laura (Vasas SC)
5. Muntyán Eszter (Miskolci VSC)
5. Pongó Melinda (Miskolci VSC)
7. Bende Luca (Dombóvári JK)
7. Hampl-Tóth Szonja (KSI SE)

44 KG
1. Vajda Julianna (Kaposvári USE)
2. Balázs Dóra Bíborka (Dozso SE Pécs)

49 KG
1. Varga Panna (Tori JC)
2. Marosi Csenge Anna (Tori JC)
3. Huszár Regina Terézia (KSI SE)
5. Hertlik Nóra (Leányvár SE)
5. Rauch Martina (Ronin Judo)
7. Ruzic Rebeka (KSI SE)
7. Kecskés Kamilla (Vitál JK)

+49 KG
1. Nádor Adél (Szolnoki SI)
2. Csiszár Csenge (Mórahalmi VSE)
3. Ódor Veronika Szonja (Budaörsi SC)
3. Bagó Boglárka (Kőrös Judo)
5. Vízi Zsófia Luca (Zalaegerszegi JSE)
5. Várhegyi Ingrid (Dozso SE Pécs)
7. Fekete Henrietta (Zápor DSE)