Start Date: 2018. január 21., vasárnap 9:00
Categories: Junior naptár*

FÉRFIAK

55 KG (7 induló)
1. Feczkó Csanád (Miskolci VSC)
2. Feczó Botond (Miskolci VSC)
3. Szánti Gábor (Nippon Sport JC)
3. Andrási Márton (Mogyi-Bajai JC)
5. Balogh László (Samurai JC)
5. Andrási Gellért (Mogyi-Bajai JC)
7. Tarnai Kevin (Mogyi-Bajai JC)

60 KG (8 induló)
1. Monori Dániel (UTE)
2. Ács Balázs (OLC T Trans Gemenc JK)
3. Naji Dávid (Kaposvári JK)
3. Béres Vince (Mogyi-Bajai JC)
5. Szlávik Gergő (Hato Judo)
5. Hegyi Vnce (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Soós Szabolcs (Kőrös JSE)
7. Balog Ádám (Kőrös JSE)

66 KG (13 induló)
1. Boros Bence (Kaposvári JK)
2. Bartha Ákos (Miskolci VSC)
3. Kozma Ákos (Kaposvári JK)
3. Németh Norbert (Ceglédi VSE)
5. Bóka Bendegúz (Szegedi JSE)
5. Mester Dániel (Ceglédi VSE)
7. Bognár Péter (Atomerőmű SE)
7. Fülöp Szabolcs (KSI SE)

73 KG (12 induló)
1. Mátics András (OLC T Trans Gemenc JK)
2. Takács Márton (BHSE)
3. Hegedűs Bendegúz (UTE)
3. Tóth Botond (Szegedi JSE)
5. Dúl Patrik (BHSE)
5. Ötvös Patrik (UTE)
7. Vincze Botond (Vincze JC Zirc)
7. Gazda Patrik (Vincze JC Zirc)

81 KG (14 induló)
1. Csoknyai László (Atomerőmű SE)
2. Szabó Frigyes (Leányvár)
3. Tóth Benedek (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Rajkai Róbert (Százhalombatta)
5. Pál Gyula (BHSE)
5. Kurtán Zsombor (Egri VSI)
7. Iklódi Máté (Egri VSI)
7. Nerpel Richárd (Rákosvidéke Hajtós DSE)

90 KG (10 induló)
1. Kordély Péter (Kaposvári JK)
2. Tóth Ferenc (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Tóth Apor (Miskolci VSC)
3. Köller Milán (Mogyi-Bajai JC)
5. Veres Márton (KSI SE)
5. Sárecz Márton (OLC T Trans Gemenc JK)
7. Pryma Attila (Győri AC)
7. Tóth Csaba (BHSE)

+100 KG (9 induló)
1. Waczulik Richárd (UTE)
2. Péntek Zoltán (Dorog)
3. Demeter Bendegúz (Kapsovári JK)
3. Inotai Péter (Széchenyi Egyetem SE Győr)
5. Kerstner Róbert (Veresi KE)
5. Németh Zsolt (Széchenyi Egyetem SE Győr)
7. Láza György (Békés Megyei Kano JSE)
7. Deák Attila (Dorog)


NŐK

44 KG (2 induló)
1. Szládovics Patrícia (UTE)
2. Harmath Eszter (UTE)

48 KG (7 induló)
1. Erdélyi Lilla (Budaörsi SC)
2. Gyertyás Róza (Koroncó-Tutti)
3. Kis Noémi (KDJSE)
3. Veres Kinga (Leányvár)
5. Ragó Bernadett (Kőrös JSE)
5. Misák Maja (Pécsi VSK)
7. Lázár Erzsébet (Kőrös JSE)

52 KG (3 induló)
1. Kopasz Fanni (Szegedi JSE)
2. Ábrahám Titanilla (BHSE)
3. Tóth Eszter (Mogyi-Bajai JC)

57 KG (4 induló)
1. Szabó Katinka (BHSE)
2. Kovács Kitti (KSI SE)
3. Balogh Daniella (BHSE)
4. Siroki Ibolya (Budaörsi SC)

63 KG (12 induló)
1. Cservenák Anna (Debreceni SC-SI)
2. Hegedűs Hanga (UTE)
3. Kovács Hajnalka (Békés Megyei Kano JSE)
3. Katzenmajer Kíra (Mogyi-Bajai JC)
5. Tandi Alexa (Leányvár)
5. Sipos Babett (Kaposvári JK)
7. Szász Klára (Hato Judo)
7. Alacsony Fanni (Nippon Sport JC)

70 KG (4 induló)
1. Bajcsev Vivien (BHSE)
2. Gergácz Enikő (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Godó Zsófia (Kőrös JSE)
4. Balogh Sára (Szatymaz)

78 KG (4 induló)
1. Tringli Angéla (UTE)
2. Fenyvesi Csilla (KDJSE)
3. Gyáni Amanda (Békés Megyei Kano JSE)
4. Tandi Zsanett (Leányvár)

+78 KG (3 induló)
1. Szigetvári Mercédesz (Mogyi-Bajai JC)
2. Grassy Dóra (Pécsi VSK)
3. Bonevácz Bianka (Barcs)