Date: 2017. július 24., hétfő 9:00 - 2017. július 28., péntek 23:00
Categories: Ifjúsági naptár*

FÉRFIAK

50 KG (15 induló)
1. FECZKÓ CSANÁD (Miskolci VSC-MVSI)
2. Daan Moes (holland)
3. Uladziszlau Dzvonyik (fehérorosz)
3. Ejder Tokay (török)
5. Charlie Young (brit)
5. Ljuboszlav Grigorov (bolgár)
7. Goga Ckaidze (grúz)
7. Vinko Prevolsek (szlovén)

55 KG (24 induló)
1. Mihrac Akkus (török)
2. Beka Csifiani (grúz)
3. Arman Gambarjan (orosz)
3. Oleh Verediba (ukrán)
5. Adil Oszmanov (moldáv)
5. Daniel Rabbitt (brit)
7. Stas Kokotovics (szlovén)
7. Vache Adamyan (osztrák)
VIDA ANDRÁS (Győri AC) helyezetlen

60 KG (27 induló)
1. SZEREDÁS BOTOND (Nippon Sport JC)
2. Samuel Gassner (osztrák)
3. Hetag Baszajev (orosz)
3. Jan Svoboda (cseh)
5. Yair Elkind (izraeli)
5. Vadim Csernov (ukrán)
7. Artiom Galacsjan (örmény)
7. Makszim Akuska (fehérorosz)

66 KG (28 induló)
1. Giorgi Cikelidze (grúz)
2. Petru Pelivan (moldáv)
3. Artjomsz Galaktionovsz (lett)
3. Karen Galsztjan (orosz)
5. Mark Hrisztov (bolgár)
5. Abdul Malik Umayev (belga)
7. Edoardo Mella (olasz)
7. Deniel Nurijev (észt)

73 KG (32 induló)
1. Muhammet Koc (török)
2. Danil Matvejev (orosz)
3. NERPEL GERGELY (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Manuel Rodrigues (portugál)
5. Mikulas Mesko (cseh)
5. Levan Psuturi (grúz)
7. Andrea Spicuglia (olasz)
7. Szerhij Vosztrenkov (ukrán)

81 KG (28 induló)
1. Manszur Lorszanov (orosz)
2. TÓTH BENEDEK (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Eugen Matveiciuc (moldáv)
3. Vlagyimir Akalkacsi (grúz)
5. Marat Krizanszkij (ukrán)
5. Guy Gurevitch (izraeli)
7. Bram Van der Elst (holland)
7. Gianluca Iudicelli (olasz)

90 KG (16 induló)
1. Miheili Bekauri (grúz)
2. Denis Turac (szlovák)
3. Eduard Serban (román)
3. Adil Karimli (azeri)
5. Emilsz Gerkensz (lett)
5. Kacper Kubiak (lengyel)
7. Shpat Zeka (koszovói)
7. Daniel Eich (svájci)

+90 KG (19 induló)
1. SIPŐCZ RICHÁRD (Győri AC)
2. Wojciech Kordyalik (lengyel)
3. Omer Aydin (török)
3. Levan Cselidze (grúz)
5. Filip Miljevic (horvát)
5. Tim Kelc (szlovén)
7. Ilie Dorofeev (moldáv)
7. Mihail Mahinja (orosz)


NŐK

40 KG (8 induló)
1. Jente Verstraeten (belga)
2. Vusala Karimova (azeri)
3. Liljana Saljmjanova (orosz)
3. Ana Bjelics (szerb)
5. Anamaria Stroe (román)
5. Ivana Nikolics (montenegrói)
7. Ilknur Asci (török)
7. Diane Inguimbert (francia)

44 KG (7 induló)
1. Amy Platten (brit)
2. KARDOS TÍMEA (Győri AC)
3. Ozge Andic (török)
3. Hlafira Bakur (fehérorosz)
5. Laila Goebel (német)
5. Tamar Malca (izraeli)
7. Ana Sirbu (román)

48 KG (19 induló)
1. Andrea Sztojadinov (szerb)
2. Naomi Van Krevel (holland)
3. Zeliha Cinci (török)
3. VARGA BRIGITTA (KSI SE)
5. Leonie Gonzalez (francia)
5. Gabriela Dimitrova (bolgár)
7. Paulina Szlachta (lengyel)
7. Maria Dumitru (román)

52 KG (23 induló)
1. Gefen Primo (izraeli)
2. Ramona Micula (román)
3. ÖZBAS SZOFI (Ceglédi VSE)
3. Lou-Ann Masson (francia)
5. Manon Monnard (svájci)
5. Kubra Senyayla (török)
7. Jasmine Hacker-Jones (brit)
7. Matea Brletic (horvát)

57 KG (24 induló)
1. Kaja Kajzer (szlovén)
2. Marica Perisics (szerb)
3. Natalia Kropska (lengyel)
3. Josie Steele (brit)
5. Hasret Bozkurt (török)
5. Renata Zachova (cseh)
7. Maya Goshen (izraeli)
7. MARÓTI ALEXANDRA (UTE)

63 KG (23 induló)
1. Marjam Csanturja (grúz)
2. Anja Obradovics (szerb)
3. Andjela Szamardzics (bosnyák)
3. Zarja Tavcsar (szlovén)
5. Laura Fazliu (koszovói)
5. Elisa Toniolo (olasz)
7. Joana Crisóstomo (portugál)
7. Laura Haberstock (francia)

70 KG (18 induló)
1. Viktorijia Novikava (fehérorosz)
2. Natalja Cisztjakova (ukrán)
3. Nina Gersiova (szlovák)
3. Lea Adam Sendra (andorrai)
5. Inbar Lanir (izraeli)
5. Mia Mihovilovic (horvát)
7. Renee Van Harselaar (holland)
7. GERGÁCZ ENIKŐ (Rákosvidéke Hajtós DSE)

+70 KG (15 induló)
1. Szopio Somkisvili (grúz)
2. Jusztina Kmeliauszkatye (litván)
3. FARAGÓ PETRA (Miskolci VSC-MVSI)
3. Marit Kamps (holland)
5. Helena Vukovic (horvát)
5. Sara Fernandez (spanyol)
7. Krystal Garcia (francia)
7. Alekszandra Nikolajeva (orosz)

A magyarok eredményei
FÉRFIAK
50 KG. 1. forduló:
 Feczkó Csanád erőnyerő. 2. forduló: Feczkó Csanád–Ljuboszlav Grigorov (bolgár) 7–0. Elődöntő: Feczkó Csanád–Uladziszlau Dzvonyik (fehérorosz) 7–0. Döntő: Feczkó Csanád–Daan Moes (holland) 7–0.
55 KG. 1. forduló: Vida András erőnyerő. 2. forduló: Vida András–Adil Oszmanov (moldáv) 0–10.
60 KG. 1. forduló: Szeredás Botond erőnyerő. 2. forduló: Szeredás Botond–Jan Svoboda (cseh) 7–0. 3. forduló: Szeredás Botond–Michele Ronzoni (olasz) 10–0. Elődöntő: Szeredás Botond–Vadim Csernov (ukrán) 7–0. Döntő: Szeredás Botond–Samuel Gassner (osztrák) 10–0.
73 KG. 1. forduló: Nerpel Gergely–Arber Kullashi (koszovói) 10–0. 2. forduló: Nerpel Gergely–Dimitrije Nedeljkovics (szerb) 10–0. 3. forduló: Nerpel Gergely–Mikulas Mesko (cseh) 7–0. Elődöntő: Nerpel Gergely–Muhammet Koc (török) 0–7. A 3. helyért: Nerpel Gergely–Levan Psuturi (grúz) 7–0.
81 KG. 1. forduló: Tóth Benedek erőnyerő. 2. forduló: Tóth Benedek–Saydarbi Kubaev (finn) 10–0. 3. forduló: Tóth Benedek–Bram Van Der Elst (holland) 10–0. Elődöntő: Tóth Benedek Marat Krizanszkij (ukrán) 10–0. Döntő: Tóth Benedek–Manszur Lorszanov (orosz) 0–7.
+90 KG. 1. forduló: Sipőcz Richárd erőnyerő. 2. forduló: Sipőcz Richárd–Mihail Mahinja (orosz) intéssel 1–0. 3. forduló: Sipőcz Richárd–Vladlens Jarockis (lett) 10–0. Elődöntő: Sipőcz Richárd–Leva Cselidze (grúz) 10–0. Döntő: Sipőcz Richárd–Wojciech Kordyalik (lengyel) 10–0.

NŐK
44 KG. 1. forduló: 
Kardos Tímea erőnyerő. Elődöntő: Kardos Tímea –Hlafira Bakur (fehérorosz) 7–0. Döntő: Kardos Tímea–Amy Platten (brit) 0–10.
48 KG. 1. forduló: Varga Brigitta–Gabriela Dimitrova (bolgár) 7–0. 2. forduló: Varga Brigitta–Matea Behin (horvát) 7–0. 3. forduló: Varga Brigitta–Paula Roset Martin (spanyol) 10–0. Elődöntő: Varga Brigitta–Naomi Van Krevel (holland) 0–7. A 3. helyért: Varga Brigitta–Leonie Gaonzalez (francia) 10–0.
52 KG. 1. forduló: Özbas Szofi erőnyerő. 2. forduló: Özbas Szofi–Marija Bulasevics (ukrán) 10–0. 3. forduló: Özbas Szofi–Ramona Micula (román) 0–10. A vigaszágon: Özbas Szofi–Valjancina Troska (fehérorosz) 10–0; Özbas Szofi–Jasmine Hacker-Jones (brit) 10–0. A 3. helyért: Özbas Szofi–Kubra Senyayla (török) 10–0.
57 KG. 1. forduló: Maróti Alexandra erőnyerő. 2. forduló: Maróti Alexandra–Gunel Bakirzada (azeri) 10–0. 3. forduló: Maróti Alexandra–Natalia Kropska (lengyel) 0–10. A vigaszágon: Maróti Alexandra–Tinatini Revazisvili (grúz) 10–0; Maróti Alexandra–Josie Steele (brit) 0–7.
70 KG. 1. forduló: Gergácz Enikő erőnyerő. 2. forduló: Gergácz Enikő–Inbar Lanir (izraeli) 0–10. A vigaszágon: Gergácz Enikő–Marlene Hunger (osztrák) 7–0; Gergácz Enikő–Mia Mihovilovic (horvát) 0–10.
+70 KG. 1. forduló: Faragó Petra–Alekszandra Nikolajeva (orosz) 10–0. 2. forduló: Faragó Petra–Marija Merkulova (ukrán) 7–0. Elődöntő: Faragó Petra–Jusztina Kmeliauszkatye (litván) 0–7. A 3. helyért: Faragó Petra–Sara Fernandez Campillo (spanyol) 10–0.


CSAPATVERSENY

FÉRFIAK
1. Oroszország
2. Törökország
3. MAGYARORSZÁG
3. Grúzia
5. Franciaország
5. Észtország
7. Lettország
7. Olaszország


NŐK
1. Olaszország
2. Oroszország
3. Törökország
3. Szerbia
5. MAGYARORSZÁG
5. Horvátország
7. Németország
7. Franciaország