Start Date: 2018. február 03., szombat 9:00 - 2018. február 04., vasárnap 23:00
Categories: Felnõtt naptár*

48 KG (25 induló)
1. Jamazaki Tamami (japán)
2. Umekita Mai (japán)
3. Catarina Costa (portugál)
3. Cinta Garcia Mesa (spanyol)
5. Celia Hidalgo Ledo (spanyol)
5. Scarlett Gabrielli (francia)
7. Erin Morgan (kanadai)
7. Joana Diogo (portugál)
ERDÉLYI LILLA (Budaörsi SC) helyezetlen

52 KG (24 induló)
1. Ecaterina Guica (kanadai)
2. Karolina Pienkowska (lengyel)
3. Nieke Nordmeyer (német)
3. Gefen Primo (izraeli)
5. Ljudmila Plijeva (ukrán)
5. Vatanabe Takako (japán)
7. Cécile Herate (francia)
7. Tinka Easton (ausztrál)
KNETIG EMŐKE (Mogyi-Bajai JC) helyezetlen

57 KG (26 induló)
1. Degucsi Kriszta (japán)
2. Jaione Equisoain (spanyol)
3. Tecla Cadilla (spanyol)
3. Vatabe Juka (japán)
5. Julia Kowalczyk (lengyel)
5. Lisa Marchese (francia)
7. Pauline Starke (német)
7. Marija Szkora (ukrán)
SIROKI IBOLYA (Budaörsi SC) helyezetlen

63 KG (23 induló)
1. Karolina Talach (lengyel)
2. Cristina Cabana (spanyol)
3. Isabel Puche (spanyol)
3. Cloe Yvin (francia)
5. Araki Honoka (japán)
5. Katharina Hacker (ausztrál)
7. Larissa Csatári (svájci)
7. Paz Liebel (izraeli)

70 KG (13 induló)
1. Giovanna Scoccimarro (német)
2. Sarah Makelburg (német)
3. Emily Burt (kanadai)
3. Lola Mansour (belga)
5. Maria Paredes (spanyol)
5. Valentyina Malceva (orosz)
7. Aoife Coughlan (ausztrál)
7. Agathe Devitry (francia)

78 KG (18 induló)
1. Umezu Siju (japán)
2. Yarden Mayersohn (izraeli)
3. Laia Talarn (spanyol)
3. Yahima Ramirez (portugál)
5. SALÁNKI EVELIN (BHSE)
5. Vanessa Dureau (francia)
7. Patricia Sampaio (portugál)
7. Maike Ziech (német)

+78 KG (12 induló)
1. Jelizaveta Kalanyina (ukrán)
2. Galina Taraszova (ukrán)
3. SZIGETVÁRI MERCÉDESZ (Mogyi-Bajai JC)
3. Kodama Hikaru (japán)
5. KÁRPÁTI EMESE (KSI SE)
5. Anasztaszija Szapszaj (ukrán)
7. Anna Guscsina (orosz)
7. Anna Zaleczna (lengyel)

A magyarok eredményei
48 KG. 1. forduló:
Erdélyi Lilla–Cheyenne Mounier (francia) 0–10
52 KG. 1. forduló: Knetig Emőke–Stephanie Gerno (francia) aranyponttal intéssel 10–0. 2. forduló: Knetig Emőke–Ljudmila Piljeva (ukrán) aranyponttal intéssel 0–10
57 KG. 1. forduló: Siroki Ibolya erőnyerő. 2. forduló: Siroki Ibolya–Marija Szkora (ukrán) 0–10
78 KG. 1. forduló: Salánki Evelin erőnyerő. 2. forduló: Salánki Evelin–Raz Hershko (izraeli) 10–0. Negyeddöntő: Salánki Evelin–Patricia Sampaio (portugál) 10–0. Elődöntő: Salánki Evelin–Yarden Mayersohn (izraeli) 0–10. A 3. helyért: Salánki Evelin–Yahima Ramirez (portugál) 0–10
+78 KG. 1. forduló: Kárpáti Emese és Szigetvári Mercédesz erőnyerő. Negyeddöntő: Kárpáti Emese–Kodama Hikaru (japán) 0–10; Szigetvári Mercédesz–Anasztaszija Szapzsaj (ukrán) 10–0. Elődöntő: Szigetvári Mercédesz–Galina Taraszova (ukrán) 0–10. A vigaszágon: Kárpáti Emese–Anna Zaleczna (lengyel) intéssel 10–0. A 3. helyért: Kárpáti Emese–Szigetvári Mercédesz 0–7