Start Date: 2018. április 06., péntek 9:00 - 2018. április 08., vasárnap 23:00
Categories: Felnõtt naptár*

FÉRFIAK

60 KG (28 induló)
1. Albert Oguzov (orosz)
2. Jaba Papinasvili (grúz)
3. Amarbold Jagvaraldorj (mongol)
3. Adonis Diaz (amerikai)
5. Jerzsan Jerenkajpov (kazah)
5. Jang Jung-vej (tajvani)
7. Amartuvshin Dashdavaa (mongol)
7. Ali Golipur Motlag (iráni)

66 KG (34 induló)
1. Bagrati Niniasvili (grúz)
2. Denis Vieru (moldovai)
3. Kherlen Ganbold (mongol)
3. Kilian Le Blouch (francia)
5. Jeldosz Zsumakanov (kazah)
5. Sinan Sandal (török)
7. Andraz Jereb (szlovén)
7. Daniel Cargnin (brazil)

73 KG (37 induló)
1. Tommy Macias (svéd)
2. An Csang Rim (dél-koreai)
3. Hidayet Heydarov (azeri)
3. Mohammad Mohammadi (iráni)
5. Nikola Guszics (montenegrói)
5. David Lima (brazil)
7. Akil Gjakova (koszovói)
7. Christopher Wagner (osztrák)

81 KG (28 induló)
1. Vedat Albayrak (török)
2. Jack Hatton (amerikai)
3. Tato Grigalashvili (litván)
3. Dorin Gotonoaga (moldovai)
5. CSOKNYAI LÁSZLÓ (Atomerőmű SE)
5. Suhrob Turszunov (üzbég)
7. Arszo Milics (montenegrói)
7. Vlagyimir Zolojev (kirgiz)

90 KG (24 induló)
1. Komronsok Usztopirijon (tadzsik)
2. Nemanja Majdov (szerb)
3. Mammadali Mehdiyev (azeri)
3. Tural Safguliyev (azeri)
5. Li Kochman (izraeli)
5. Rafael Macedo (brazil)
7. Colton Brown (amerikai)
7. Altanbagana Gantulga (mongol)

100 KG (32 induló)
1. Zelym Kotsoiev (azeri)
2. Arman Adamjan (orosz)
3. Otgonbaatar Lkhagvasuren (mongol)
3. Benjamin Fletcher (ír)
5. CIRJENICS MIKLÓS (Atomerőmű SE)
5. Nijaz Iljaszov (orosz)
7. Jose Armenteros (kubai)
7. Szajdzsalol Szajdov (tadzsik)
OHÁT ZALÁN (Ceglédi VSE) helyezetlen

+100 KG (26 induló)
1. Inal Taszojev (orosz)
2. Dzsavad Mahdzsub (iráni)
3. Andy Granda (kubai)
3. Kim Szung Min (dél-koreai)
5. Jonas Inocencio (brazil)
5. Bolot Toktogonov (kirgiz)
7. Jurij Krakoveckij (kirgiz)
7. Zarko Culum (szerb)


NŐK

48 KG (16 induló)
1. Catarina Costa (portugál)
2. Fjolla Kelmendi (koszovói)
3. Sarah Menezes (brazil)
3. Gülkader Sentürk (török)
5. Marusa Stangar (szlovén)
5. Tamar Malca (izraeli)
7. Bazarragchaa Erdenebat (azeri)
7. Anasztaszia Pavlenko (orosz)

52 KG (18 induló)
1. Distria Krasniqi (koszovói)
2. Chelsie Giles (brit)
3. PUPP RÉKA (Atomerőmű SE)
3. Anja Stangar (szlovén)
5. Gulbadam Babamuratova (türkmén)
5. Betina Temelkova (izraeli)
7. Gefen Primo (izraeli)
7. Irem Korkmaz (török)

57 KG (16 induló)
1. Nora Gjakova (koszovói)
2. Kim Dzsan Di (dél-koreai)
3. Sabrina Filzmoser (osztrák)
3. Maayan Greenberg (izraeli)
5. Leilani Akiyama (amerikai)
5. Anna Righetti (olasz)
7. Kszenija Beldiagina (kirgiz)
7. Szevara Nisanbajeva (kazah)

63 KG (17 induló)
1. Magdalena Krssakova (osztrák)
2. Valentina Kostenko (orosz)
3. Alexia Castilhos (brazil)
3. Busra Katipoglu (török)
5. Yanka Pascoalino (brazil)
5. Mia Hermansson (svéd)
7. Kamila Badurova (orosz)
7. Inbal Shemesh (izraeli)

70 KG (22 induló)
1. Anna Bernholm (svéd)
2. Kelita Zupancic (kanadai)
3. Michaela Polleres (osztrák)
3. Sally Conway (brit)
5. GERCSÁK SZABINA (Miskolci JC)
5. Gulnoza Matnijazova (üzbég)
7. Maria Bernabeu (spanyol)
7. Megan Fletcher (ír)

78 KG (11 induló)
1. Loriana Kuka (koszovói)
2. Anasztaszija Turcsin (ukrán)
3. Natalie Powell (brit)
3. Nurgujana Nyikiforova (orosz)
5. Yarden Mayersohn (izraeli)
5. Alekszandra Gyimaletgyinova (orosz)
7. Zarina Rajfova (kazah)
7. Omri Kenyon (izraeli)

+78 KG (10 induló)
1. Sebile Akbulut (török)
2. Larisza Cserics (bosnyák)
3. Anna Guscsina (orosz)
3. Galina Taraszova (ukrán)
5. Julija Ljanicsenko (orosz)
5. Kamila Berlikas (kazah)
7. Caj Csia-ven (tajvani)
7. Gülzsan Isszanova (kazah)

A magyarok eredményei
FÉRFIAK
81 KG. 1. forduló:
Csoknyai László erőnyerő. 2. forduló: Csoknyai László–Giga Gigauri (grúz) aranyponttal 10–0. Negyeddöntő: Csoknyai László–Szuhrov Turszunov (üzbég) aranyponttal 0–7. A vigaszágon: Csoknyai László–Vlagyimir Zolojev (kirgiz) aranyponttal, intéssel 10–0. A 3. helyért: Csoknyai László–Tato Grigalasvili (grúz) intéssel 0–10
100 KG. 1. forduló: Cirjenics Miklós–Zauri Kencsadze (grúz) 10–0; Ohát Zalán–Joakim Dvarby (svéd) 10–0. 2. forduló: Cirjenics Miklós–Batir Hodzsamuhamedov (türkmén) 10–0; Ohát Zalán–Szajdzsalil Szajdov (tadzsik) 0–10. Negyeddöntő: Cirjenics Miklós–Jose Armenteros (kubai) 10–0. Elődöntő: Cirjenics Miklós–Armen Adamjan (orosz) 0–10. A 3. helyért: Cirjenics Miklós–Benjamin Fletcher (ír) 0–10
NŐK
52 KG. 1. forduló:
Pupp Réka erőnyerő. 2. forduló: Pupp Réka–Giulia Pierucci (olasz) 7–0. Negyeddöntő: Pupp Réka–Chelsie Giles (brit) 0–10. A vigaszágon: Pupp Réka–Irem Korkmaz (török) 10–0. A 3. helyért: Pupp Réka–Gulbadam Babamuratova (türkmén) 10–0
70 KG. 1. forduló: Gercsák Szabina erőnyerő. 2. forduló: Gercsák Szabina–Valentyina Malceva (orosz) 7–0. Negyeddöntő: Gercsák Szabina–Maria Bernabeu (spanyol) 10–0. Elődöntő: Gercsák Szabina–Anna Bernholm (svéd) aranyponttal 0–7. A 3. helyért: Gercsák Szabina–Sally Conway (brit) 0–10