Date: 2017. december 03., vasárnap 9:00
Categories: Felnõtt naptár*

FÉRFIAK

60 KG
1. Nagy László (Benta SE)
2. Tóth Kristóf (Bakony JC)
3. Zoltán Dávid (Veresi KE)
3. Csiszár Gergely (Ledényi JI)
5. Gercsák Márkó (Miskolci JC)
5. Gáspár Dániel (TFSE)
7. Kőszegi Bence (NKE)

66 KG
1. Gáspár Dominik (Winner JC)
2. Maksa Csaba (Miskolci JC)
3. Juhász Péter (Miskolci JC)
3. Csicsó Gyula (Széchenyi Egyetem SE)
5. Szabó Hugó (Varga Cseppek)
5. Piedl Márk (Vincze JC Zirc)
7. Godó János (Herman DSE)
7. Alpár Tamás (Pécsi VSK)

73 KG
1. Sinka Szabolcs (Magyar Judomesterek Clubja)
2. Kiss Márkó (Szatymaz)
3. Fónay Zsolt (Toto Sport)
3. Bogáncs Gergő (OLC-T Trans Gemenc JK)
5. Varga Balázs (Pécsi KSE)
5. Szepesi Dávid (OLC-T Trans Gemenc JK)
7. Volter Márk (Széchenyi Egyetem SE)
7. Soós Norbert (Kőrös JSE)

81 KG
1. Csík Attila (Tori JC)
2. Berlinger Gábor (OLC-T Trans Gemenc JK)
3. Pánovics Donát (Barcs)
3. Antoni Zoltán (Savaria)
5. Szerdahelyi Soma (Veresi KE)
5. Piedl Erik (Vincze JC Zirc)
7. Hegedűs Botond (Kaposvári JK)
7. Nagy Ádám (Sopron)

90 KG
1. Ledényi Levente (Ledényi JI)
2. Gáspár Tibor (Diósdi DSE)
3. Kokas Martin (Nicsi JC)
3. Pryma Attila (Győri AC)
5. Husti Benjamin (Mogyi-Bajai JC)
5. Vincze Balázs (Vincze JC Zirc)
7. Lovas Tamás (Judo SZK)
7. Kovács Bence (Szatymaz)

100 KG
1. Zombori Lajos (Ceglédi VSE)
2. Dravecz Zsolt (Budafoki KSE)
3. Polyák Ferenc (Táborfalva)
3. Navratil László (UTE)
5. Szabó Gábor (Mogyi-Bajai JC)
5. Nagy Péter (Mórahalom)
7. Lipcsei Attila (Békés Megyei Kano JSE)
7. Marosi Bence (Tori JC)

+100 KG
1. Szőcs László (Magyar Judomesterek Clubja)
2. Lóth Ádám (Oroszlány)
3. Tellár Péter (Magyar Judomesterek Clubja)
3. Vágenhofer Krisztián (Vincze JC Zirc)
5. Legény Krisztián (Esztergom)
5. Vizsnyiczai Richárd (Békés Megyei Kano JSE)
7. Lajtai Áron (Hírös JSE)


NŐK

48 KG
1. Erdélyi Réka Virág (Széchenyi Egyetem SE)
2. Paizs Mercédesz (Nagykanizsa)
3. Luczai Dalma (Pécsi KSE)-Pécs

52 KG
1. Mezei Dorina (Judo Pápa)
2. Hóka Fanni (Somogyszob)
3. Dalanics Eszter (Szelet-Kelet)
4. Lencse Petra (NKE)
5. Gajdosi Bianka (Judo Pápa)

57 KG
1. Maszlavér Eszter (Tatabánya)
2. Vörös Seron (Bakony JK)
3. Brausil Dorka (Samurai JC)
3. Szűcs Fanni (Nicsi JC)
5. Kutyej Adél (Békés Megyei Kano JSE)
5. Horvázh Kinga (Esztergom)
7. Gál Cintia (KDJSE)
7. Szikszai Nikolett (Újbuda)

63 KG
1. Kovács Hajnalka (Békés Megyei Kano JSE)
2. Godó Lívia (Szatymaz)
3. Becskeházi Anna (Tori JC)
3. Uszkay Csilla (Pécsi VSK)
5. Kubai Virág (Pécsi VSK)
5. Ispán Karina (NKE)
7. Nagy Erika (Mogyi-Bajai JC)

70 KG
1. Godó Zsófia (Kőrös JSE)
2. Földvári-Nagy Kinga (Százhalombatta)
3. Keresztesi Dóra (Esztergom)
3. Ahmad Diana (Tori JC)
5. Bodorik Janka (NTE 1866)
5. Nagy Henrietta (Mogyi-Bajai JC)
7. Lipták Fanni (Békés Megyei Kano JSE)
7. Lambert Fanni (Újbuda)

78 KG
1. Pásztor Dóra Erzsébet (NKE)
2. Diviki Barbara (Titán JC)
3. Joó Krisztina (Solti AC)
4. Nagy Erzsébet (Mogyi-Bajai JC)
5. Romsics Liza (Homokmégy KJSE)

+78 KG
1. Trimmel Adrienn Katalin (Széchenyi Egyetem SE)
2. Grassy Dóra Hanna (Pécsi VSK)
3. Szilágyi Brigitta (Solti AC)
4. Szabó Tímea (Hírös JSE)
5. Szedlacsek Gabriella (Újbuda)