Date: 2017. november 10., péntek 9:00 - 2017. november 12., vasárnap 23:00
Categories: Felnõtt naptár*

FÉRFIAK

60 KG (23 induló)
1. Gamzat Zajrbekov (orosz)
2. Jago Abuladze (orosz)
3. Karamat Huseynov (azeri)
3. Artem Leszjuk (ukrán)
5. Jorre Verstraeten (belga)
5. Tibo Volleman (holland)
7. Stefano Monticone (olasz)
7. Maximilian Heyder (német)
PONGRÁCZ DÁNIEL (UTE) helyezetlen

66 KG (23 induló)
1. Dzmitrij Minku (fehérorosz)
2. Alekszandr Kulikovszkih (orosz)
3. Alim Balkarov (orosz)
3. Sztrahinja Buncsics (szerb)
5. Gourgen Aleksanyan (belga)
5. Denis Vieru (moldáv)
7. Roy Schipper (holland)
7. Petar Zadro (bosnyák)

73 KG (29 induló)
1. Szajan Ondar (orosz)
2. Akil Gjakova (koszovói)
3. Daniel Powell (brit)
3. Bilal Ciloglu (török)
5. Marcel Cercea (román)
5. Cornel Andries (moldáv)
7. Artem Homula (ukrán)
7. Telman Valiyev (azeri)
TÖRÖK ROLAND (BHSE) helyezetlen

81 KG (26 induló)
1. Dorin Gotonoaga (moldáv)
2. Dominik Druzeta (horvát)
3. Joao Martinho (portugál)
3. Jim Heijman (holland)
5. Nicon Zaborosciuc (moldáv)
5. Niklas Blöechl (német)
7. Bodan Zsuszko (ukrán)
7. Viktar Kljavuszu (fehérorosz)

90 KG (26 induló)
1. Mihail Igolnyikov (orosz)
2. Jahor Varapaju (fehérorosz)
3. Piotr Kuczera (lengyel)
3. Rafal Kozlowski (lengyel)
5. Toni Miletic (bosnyák)
5. Nodari Beriani (grúz)
7. Klen Kristofer Kaljulaid (észt)
7. Szemen Rakita (ukrán)

100 KG (24 induló)
1. Daniel Mukete (fehérorosz)
2. Mikita Szvirid (fehérorosz)
3. Nijaz Iljaszov (orosz)
3. Aaron Fara (osztrák)
5. Otto-Krister Imala (svájci)
5. Danilo Pantics (montenegrói)
7. Milos Mandics (szerb)
7. Laurin Boehler (osztrák)
OHÁT ZALÁN (Ceglédi VSE) helyezetlen

+100 KG (17 induló)
1. Tamerlan Basajev (orosz)
2. Uladzislau Carpicki (fehérorosz)
3. Zarko Csulum (szerb)
3. Gela Zalisvili (grúz)
5. Harun Szadikovics (bosnyák)
5. Jalil Shukurov (azeri)
7. Mircea Croitoru (román)
7. Aleksandar Krsmanovic (horvát)
WACZULIK RICHÁRD (UTE) helyezetlen


NŐK

48 KG (18 induló)
1. Maria Siderot (portugál)
2. Andrea Sztojadinov (szerb)
3. Kelly Staddon (brit)
3. Joana Diogo (portugál)
5. Gultaj Mammadaliyeva (azeri)
5. Madalina Stoica (román)
7. Anfisza Kapajeva (fehérorosz)
7. Ellen Salens (belga)
KARDOS TÍMEA (Győri AC) helyezetlen

52 KG (25 induló)
1. Distria Krasniqi (koszovói)
2. Alexandra-Larisa Florian (román)
3. Ana Perez Box (spanyol)
3. Nazakat Azizova (azeri)
5. Miriam Schneider (német)
5. Francesca Giorda (olasz)
7. Marjam Janasvili (grúz)
7. Darja Bobrikova (orosz)
VARGA BRIGITTA (KSI SE) helyezetlen

57 KG (22 induló)
1. Amelie Stoll (német)
2. Natalja Golomigyova (orosz)
3. Tecla Cadilla (spanyol)
3. Miriam Boi (olasz)
5. Tihea Topolovec (horvát)
5. ÖZBAS SZOFI (Ceglédi VSE)
7. SIROKI IBOLYA (Budaörsi SC)
7. Jelena Jurkinya (orosz)

63 KG (20 induló)
1. Geke Van den Berg (holland)
2. Kamila Badurova (orosz)
3. Diana Dzigaros (orosz)
3. Gili Sharir (izraeli)
5. Inbal Shemesh (izraeli)
5. Nadia Simeoli (olasz)
7. Stefania Dobre (román)
7. Lucija Babic (horvát)

70 KG (14 induló)
1. Hilde Jager (holland)
2. Michaela Polleres (osztrák)
3. Alekszandra Szamardzics (bosnyák)
3. GERCSÁK SZABINA (Miskolci JC)
5. Elisavet Teltsidou (görög)
5. Natascha Ausma (holland)
7. LŐRINC RENÁTA (UTE)
7. Lisa Dollinger (német)

78 KG (19 induló)
1. Anna-Maria Wagner (német)
2. Anasztaszija Turcsin (ukrán)
3. Beata Pacut (lengyel)
3. Alekszandra Gimaletgyinova (orosz)
5. Njurgujana Nyikiforova (orosz)
5. Jasmijn Lesterhuis (holland)
7. Larissa Groenwold (holland)
7. Urszka Torkar (szlovén)

+78 KG (15 induló)
1. Vaszilina Kiricsenko (ukrán)
2. Raz Hershko (izraeli)
3. Sebile Akbulut (török)
3. Renee Lucht (német)
5. Anita Formela (lengyel)
5. Eleonora Geri (olasz)
7. SZIGETVÁRI MERCÉDESZ (Mogyi-Bajai JC)
7. Marketa Paulusova (cseh)
KÁRPÁTI EMESE (KSI SE) helyezetlen

A magyarok eredményei
FÉRFIAK
60 KG. 1. forduló:
Pongrácz Bence erőnyerő. 2. forduló: Pongrácz Bence–Artem Lesjuk (ukrán) 0–7.
73 KG. 1. forduló: Török Roland–Norin Tatarescu (moldáv) 0–10.
100 KG. 1. forduló: Ohát Zalán erőnyerő. 2. forduló: Ohát Zalán–Daniel Muketye (fehérorosz) 0–10.
+100 KG. 1. forduló: Waczulik Richárd erőnyerő. 2. forduló: Waczulik Richárd–Mircea Croitoru (román) 0–10.

NŐK
48 KG. 1. forduló:
Kardos Tímea–Gultaj Mammadaliyeva (azeri) 0–7.
52 KG. 1. forduló: Varga Brigitta–Miriam Schneider (német) 0–7.
57 KG. 1. forduló: Siroki Ibolya és Özbas Szofi erőnyerő. 2. forduló: Siroki Ibolya–Buket Mercan (török) 10–0; Özbas Szofi–Giulia Caggiano (olasz) intéssel 10–0. 3. forduló: Siroki Ibolya–Amelie Stoll (német) 0–7; Özbas Szofi–Miriam Boi (olasz) 0–10. A vigaszágon: Siroki Ibolya–Tihea Topolovec (horvát) 0–7; Özbas Szofi–Jelena Jurkina (orosz) 10–0. A 3. helyért: Özbas Szofi–Tecla Cadilla Acevedo (spanyol) 0–10.
70 KG. 1. forduló: Gercsák Szabina erőnyerő; Lőric Renáta–Emilie Sook (dán) 7–0. 2. forduló: Gercsák Szabina Gercsák Szabina–Michaela Polleres (osztrák) intéssel 0–10; Lőrinc Renáta–Eliszavet Telcidu (görög) 0–10. A vigaszágon: Gercsák Szabina–Lisa Dollinger (német) 7–0; Lőrinc Renáta–Alekszandra Szamardzics (bosnyák) intéssel 0–10. A 3. helyért: Gercsák Szabina–Eliszavet Telcidu (görög) 7–0.
+78 KG. 1. forduló: Szigetvári Mercédesz erőnyerő; Kárpáti Emese–Marketa Paulusova (cseh) intéssel 0–10. 2. forduló: Szigetvári Mercédesz–Eleonora Geri (olasz) intéssel 0–10. A vigaszágon: Szigetvári Mercédesz–Sebile Akbulut (török) 0–7.