Date: 2017. október 01., vasárnap 9:00
Categories: Felnõtt naptár*

FÉRFIAK

60 KG (15 induló)
1. Monori Dániel (UTE)
2. Szatmári György (UTE)
3. Sánta László (Domaszék)
3. Szabó Levente (Kecskeméti JC)
5. Détári Dániel (Ceglédi VSE)
5. Szegedi Dániel (Ceglédi VSE)
7. Godó Szilárd (Miskolci JC)
7. Adetiloye Mike (Rákosvidéke Hajtós DSE)

66 KG (18 induló)
1. Bognár Péter (Atomerőmű SE)
2. Cseh Márk (Kecskeméti JC)
3. Pongrácz Bence (UTE)
3. Ács Balázs (OLC Trans-Gemenc JK)
5. Ócsai Sándor (Ceglédi VSE)
5. Fülöp Szabolcs (KSI SE)
7. Juhász István (Ceglédi VSE)
7. Tóth Krisztián (KSI SE)

73 KG (12 induló)
1. Hegedűs Bendegúz (UTE)
2. Török Roland (BHSE)
3. Mátics András (OLC Trans-Gemenc JK)
3. Windischmann Bence (Atomerőmű SE)
5. Tóth Botond (Szegedi JSE)
5. Fülöp Dániel (KSI SE)
7. Berlinger Gábor Márk (OLC Trans-Gemenc JK)
7. Jánik Viktor (Tatabányai JC)

81 KG (14 induló)
1. Nerpel Richárd (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Tóth Ferenc (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Rajkai Róbert (Százhalombatta)
3. Sárhegyi Gábor Máté (UTE)
5. Akkermann Gergely (Atomerőmű SE)
5. Tóth Benedek (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Beviz Barnabás (BHSE)
7. Ipacs Tamás (Miskolci JC)

90 KG (6 induló)
1. Veres Márton (KSI SE)
2. Gőz Roland (KSI SE)
3. Graffy Milán Attila (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Száraz Lőrinc (Ceglédi VSE)
5. Buczó Botond Zoltán (Dozso SE Pécs)
5. Huszár Martin (Kaposvári Jk)

100 KG (4 induló)
1. Árvai Péter (Ceglédi VSE)
2. Vég Zsombor (Ceglédi VSE)
3. Sárecz Márton (OLC Trans-Gemenc JK)
4. Farkas Bálint (Kőrös JSE)

+100 KG (5 induló)
1. Waczulik Richárd (UTE)
2. Inotai Péter (Győri AC)
3. Szigetvári Szilárd (Mogyi-Bajai JC)
4. Lénárt Benedek (Szatymaz)
5. Láza György (Békés Megyei Kano JSE)


NŐK

48 KG (9 induló)
1. Kardos Tímea (Győri AC)
2. Gyertyás Róza (Koroncó-Tutti)
3. Klein Dorina (Ceglédi VSE)
3. Beringer Fatime (KSI SE)
5. Misák Maja (Pécsi VSK)
5. Köhler Zsuzsanna (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Veres Kinga (Leányvár SE)
7. Paizs Mercédesz (Nagykanizsai JK)

52 KG (9 induló)
1. Pupp Réka (Atomerőmű SE)
2. Kopasz Fanni (Szegedi JSE)
3. Kármán Andrea (UTE)
3. Varga Brigitta Tímea (KSI SE)
5. Hajdú Eszter (Kőrös JSE)
5. Iklódi Anna (Ceglédi VSE)
7. Kis Noémi (KDJSE)
7. Hegyaljai Vivien (Vasas Judo)

57 KG (7 induló)
1. Özbas Szofi (Ceglédi VSE)
2. Kovács Kitti (KSI SE)
3. Balogh Daniella (BHSE)
3. Kis Eszter (Ippon Judo Tatabánya)
5. Balogh Kinga (Domaszék)
5. Maróti Alexandra (UTE)
7. Kutyej Adél (Békés Megyei Kano JSE)

63 KG (11 induló)
1. Cservenák Anna (Debreceni SC-SI)
2. Siroki Ibolya Irma (Budaörsi SC)
3. Szász Klára (Hato Judo)
3. Pauer Sarolta (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Kovács Hajnalka (Békés Megyei Kano JSE)
5. Czerlau Alexandra Mercedes (Miskolci JC)
7. Hegedűs Hanga (UTE)
7. Kenyeres Anna (Pécsi VSK)

70 KG (9 induló)
1. Lőrinc Renáta (UTE)
2. Czerlau Jennifer Stephanie (Miskolci JC)
3. Szilli Nóra (Győri AC)
3. Gercsák Szabina (Miskolci JC)
5. Lipták Fanni (Békés Megyei Kano JSE)
5. Virovecz Boglárka (Pécsi VSK)
7. Godó Zsófia Vilma (Kőrös JSE)
7. Ferenczi Fruzsina (Szolnoki SPC-Sportiskola)

78 KG (7 induló)
1. Tóth Fanni (KSI SE)
2. Tandi Zsanett (Leányvár SE)
3. Fehér Dóra (Gyomaendrődi JK)
3. Gyáni Amanda (Békés Megyei Kano JSE)
5. Fenyvesi Csilla (KDJSE)
5. Balogh Sára (Szatymaz)
7. Mészáros Fanni (Dozso SE Pécs)

+78 KG (4 induló)
1. Varga Réka (Ippon Judo Tatabánya)
2. Farkas Szilvia (Győri AC)
3. Bonevácz Bianka (Barcs)
4. Buczó Emese (Dozso Sportegyesület Pécs)