Date: 2017. április 20., csütörtök 9:00 - 2017. április 23., vasárnap 23:00
Categories: Felnõtt naptár*

FÉRFIAK

60 KG (25 induló)
1. Robert Msvidobadze (orosz)
2. Janiszlav Gercsev (bolgár)
3. Francisco Garrigos (spanyol)
3. Orkhan Safarov (azeri)
5. Lukumi Csikvimiani (grúz)
5. Amiran Papinasvili (grúz)
7. Ashley McKenzie (brit)
7. Bekir Özlü (török)
SZABÓ CSABA (Kecskeméti JC) és
BARTHA ÁKOS (Miskolci VSC) helyezetlen

66 KG (31 induló)
1. Georgij Zantaraja (ukrán)
2. Gombóc Adrián (szlovéniai)
3. Nijat Shikhalizada (azeri)
3. Matej Poliak (szlovák)
5. Baruch Shmailov (izraeli)
5. Dmitrij Minkov (fehérorosz)
7. Kamal Kan-Magomedov (orosz)
7. Sinan Sandal (török)

73 KG (43 induló)
1. Hidayet Heydarov (azeri)
2. Musza Moguskov (orosz)
3. Rustam Orujov (azeri)
3. Tommy Macias (svéd)
5. Tohar Butbul (izraeli)
5. UNGVÁRI MIKLÓS (Ceglédi VSE)
7. Gyenyisz Jarcev (orosz)
7. Lukas Reiter (osztrák)

81 KG (35 induló)
1. Alan Hubecov (orosz)
2. Dominic Ressel (német)
3. Aszlan Lappinagov (orosz)
3. Dominik Druzeta (horvát)
5. Zebeda Rekviasvili (grúz)
5. Frank De Wit (holland)
7. Ivajlo Ivanov (bolgár)
7. Nikon Zaborosciuc (moldáv)
CSOKNYAI LÁSZLÓ (Atomerőmű SE) és
UNGVÁRI ATTILA (Ceglédi VSE) helyezetlen

90 KG (34 induló)
1. Alekszandar Kukolj (szerb)
2. Axel Clerget (francia)
3. Beka Gviniasvili (grúz)
3. Huszen Halmurzajev (orosz)
5. Mammadali Mehdiyev (azeri)
5. Jahor Varapajov (fehérorosz)
7. Klen Kristofer Kaljulaid (észt)
7. Nemanja Majdov (szerb)
VÉR GÁBOR (BHSE) helyezetlen

100 KG (35 induló)
1. Elkhan Mammadov (azeri)
2. Cyrille Maret (francia)
3. Kirill Gyenyiszov (orosz)
3. Kazbek Zankisijev (orosz)
5. Elmar Gasimov (azeri)
5. Michael Korrel (holland)
7. Varlam Liparteliani (grúz)
7. Peter Paltchik (izraeli)
FOGASY GERGŐ (BHSE) és
CIRJENICS MIKLÓS (Atomerőmű SE) helyezetlen


+100 KG (23 induló)
1. Guram Tusisvili (grúz)
2. Adam Okruasvili (grúz)
3. Lukas Krpalek (cseh)
3. Roy Meyer (holland)
5. Harun Szadikovics (bosnyák)
5. Maciej Sarnacki (lengyel)
7. Sztaniszlav Bondarenko (ukrán)
7. Jakiv Kammo (ukrán)
BOR BARNA (Atomerőmű SE) helyezetlen



NŐK

48 KG (20 induló)
1. Daria Bilodid (ukrán)
2. Irina Dolgova (orosz)
3. CSERNOVICZKI ÉVA (Ippon Judo Tatabánya)
3. Monica Ungureanu (román)
5. Marina Csernyak (ukrán)
5. Noa Minsker (izraeli)
7. Milica Nikolics (szerb)
7. Shira Rishony (izraeli)

52 KG (26 induló)
1. Majlinda Kelmendi (koszovói)
2. Aleszja Kuznyecova (orosz)
3. Joana Ramos (portugál)
3. Evelyne Tschopp (svájci)
5. Gili Cohen (izraeli)
5. Odette Giuffrida (olasz)
7. Alexandra-Larisa Florian (román)
7. Distria Krasniqi (koszovói)
PUPP RÉKA (Atomerőmű SE) és
KELIGER BERNADETT (BHSE) helyezetlen

57 KG (20 induló)
1. Priscilla Gneto (francia)
2. Theresa Stoll (német)
3. Nora Gjakova (koszovói)
3. Helene Receveaux (francia)
5. Ivelina Ilieva (bolgár)
5. Irina Zablugyina (orosz)
7. Bekky Livesey (brit)
7. Timna Nelson Levy (izraeli)
SIROKI IBOLYA (Budaörsi SC) helyezetlen

63 KG (22 induló)
1. Tina Trstenjak (szlovén)
2. Margaux Pinot (francia)
3. Alice Schlesinger (brit)
3. Kathrin Unterwurzacher (osztrák)
5. Martyna Trajdos (német)
5. Clarisse Agbegnenou (francia)
7. Edwige Gwend (olasz)
7. Jekatyerina Valkova (orosz)

70 KG (22 induló)
1. Sanne Van Dijke (holland)
2. Giovanna Scoccimarro (német)
3. Marie Eve Gahié (francia)
3. Barbara Matić (horvát)
5. Anna Bernholm (svéd)
5. Katarzyna Klys (lengyel)
7. GERCSÁK SZABINA (Miskolci JC)
7. Alekszandra Szamardzics (bosnyák)

78 KG (16 induló)
1. Audrey Tcheumeo (francia)
2. Guusje Steenhuis (holland)
3. JOÓ ABIGÉL (KSI SE)
3. Natalie Powell (brit)
5. Klara Apotekar (szlovén)
5. Karen Stevenson (holland)
7. SALÁNKI EVELIN (Ippon Judo Tatabánya)
7.Anasztaszija Turcsin (ukrán)

+78 KG (17 induló)
1. Marina Szluckaja (fehérorosz)
2. Szvitlana Jaromka (ukrán)
3. Larisza Cserics (bosnyák)
3.Carolin Weiss (német)
5. Jelizaveta Kalanyina (ukrán)
5. Kayra Sayit (török)
7. SZIGETVÁRI MERCÉDESZ (Mogyi-Bajai JC)
7. Tessie Avelkouls (holland)
KÁRPÁTI EMESE (KSI SE) helyezetlen



A magyarok eredményei
FÉRFIAK
60 KG. 1. forduló:
Bartha Ákos–Jorre Verstraeten (belga) aranyponttal, intéssel 0–10; Szabó Csaba–Boriszlav Janakov (bolgár) 7–0. 2. forduló: Szabó Csaba–Bekir Özlü (török) 0–10
73 KG. 1. forduló: Ungvári Miklós erőnyerő. 2. forduló: Ungvári Miklós–Anthony Zingg (német) aranyponttal, intéssel 1–0. 3. forduló: Ungvári Miklós–Dmitrijs Fedosejenkovs (lett) 10–0. Negyeddöntő: Ungvári Miklós–Lukas Reiter (osztrák) intéssel 10–0. Elődöntő: Ungvári Miklós–Hidaret Heydarov (azeri) 0–7. A 3. helyért: Ungvári Miklós–Rustam Orujov (azeri) intéssel 0–10
81 KG. 1. forduló: Ungvári Attila és Csoknyai László erőnyerő. 2. forduló: Ungvári Attila–Arszo Milics (montenegrói) 7–0; Csoknyai László–Benjamin Münnich (német) aranyponttal 0–10. 3. forduló: Ungvári Attila–Zebeda Reviasvili (grúz) 0–10
90 KG. 1. forduló: Vér Gábor erőnyerő. 2. forduló: Vér Gábor–Axel Clerget (francia) 0–7
100 KG. 1. forduló: Cirjenics Miklós és Fogasy Gergő erőnyerő. 2. forduló: Cirjenics Miklós–Aaron Fara (osztrák) 10–0; Fogasy Gergő–Mikita Szvirid (fehérorosz) 0–10. 3. forduló: Cirjenics Miklós–Michael Korrel (holland) 0–7
+100 KG. 1. forduló: Bor Barna erőnyerő. 2. forduló: Bor Barna–Maciej Sarnacki (lengyel) 0–10
NŐK
48 KG. 1. forduló:
Csernoviczki Éva erőnyerő. 2. forduló: Csernoviczki Éva–Aisha Gurbanli (azeri) 10–0. Negyeddöntő: Csernoviczki Éva–Noa Minsker (izraeli) aranyponttal 7–0. Elődöntő: Csernoviczki Éva–Daria Bilodid (ukrán) aranyponttal 0–7. A 3. helyért: Csernoviczki Éva–Marina Csernyak (ukrán) 7–0
52 KG. 1. forduló: Pupp Réka–Nazakat Azizova (azeri) aranyponttal, intéssel 10–0; Keliger Bernadett–Agata Perenc (lengyel) 0–7. 2. forduló: Pupp Réka–Alexandra-Larisa Florian (román) aranyponttal 0–10
57 KG. 1. forduló: Siroki Ibolya–Eteri Liparteliani (grúz) intéssel 0–10

70 KG. 1. forduló: Gercsák Szabina erőnyerő. 2. forduló: Gercsák Szabina–Szaundra Diedrich (német) 10–0. Negyeddöntő: Gercsák Szabina–Sanne van Dijke (holland) aranyponttal 0–7. A vigaszágon: Gercsák Szabina–Anne Bernholm (svéd) 0–10
78 KG. 1. forduló: Joó Abigél–Valeria Ferrari (olasz) 10–0, Salánki Evelin–Asunta Galeone (olasz) intéssel 10–0. 2. forduló: Joó Abigél–Anasztaszija Turcsin (ukrán) 10–0, Salánki Evelin–Guusje Steenhuis (holland) 0–10. A vigaszágon: Salánki Evelin–Klara Apotekar (szlovén) 0–10. Elődöntő: Joó Abigél–Audrey Tcheumeo (francia) 0–7. A 3. helyért: Joó Abigél–Klara Apotekar (szlovén) 10–0
+78 KG. 1. forduló: Kárpáti Emese és Szigetvári Mercédesz erőnyerő. 2. forduló: Kárpáti Emese–Tessie Savelkouls (holland) 0–10, Szigetvári Mercédesz–Emilie Andeol (francia) 7–0. Negyeddöntő: Szigetvári Mercédesz–Jelizaveta Kalanyina (ukrán) 0–10. A vigaszágon: Szigetvári Mercédesz–Larisza Cserics (bosnyák) 0–10


CSAPATVERSENY
Férfiak
1. Grúzia
2. Oroszország
3. MAGYARORSZÁG (Bartha Ákos, Szabó Csaba, Szabó Frigyes, Csoknyai László, Vér Gábor, Cirjenics Miklós, Fogasy Gergő, Bor Barna)
3. Ukrajna
5. Franciaország
5. Azerbajdzsán
7. Szerbia
7. Hollandia


Nők
1. Franciaország
2. Lengyelország
3. Horvátország
3. Németország
5. Oroszország
5. Hollandia
7. Törökország