2015. december 06.

A KSI SE és a Mogyi-Bajai JC lett a csapatbajnok

Huszonnyolc csapat részvételével rendezték meg vasárnap Kecskeméten az idei csapatbajnokságot, amelyen a férfiaknál a KSI SE megvédte bajnoki címét, a nőknél pedig a Mogyi-Bajai JC judósai szerepeltek a legjobban.




A férfiak csapatbajnoki dobogóján a Kecskeméti JC (balról), a bajnok KSI SE,
a Budaörsi SC és a Leányvár judósai


A három osztályban összesen huszonnyolc együttes nevezett az idei csapatbajnokságra, amelynek december első vasárnapján – ismét a Kecskeméti JC rendezésében – a Messzi István Sportcsarnok adott otthont. A csapatok száma valamelyest csökkent a 2014-eshez képest (tavaly harminchárom együttes harcolt az érmekért).




A női első osztály legjobbjai


Az első osztályba a férfiaknál hat csapat nevezett, közülük a KSI SE szerepelt a legjobban, bár a Leányvár második csapata, majd a döntőben a házigazda Kecskeméti JC is nehéz feladat elé állította a fővárosi klub versenyzőit, végül Juracsek Lászlóék ünnepelhettek, akárcsak tavaly ilyenkor. A nőknél a négy induló együttes körmérkőzést vívott, ebből a junior Európa-bajnok Pupp Rékával megerősített bajai csapat jött ki a legjobban, a Mogyi-Bajai JC szerezte meg az aranyérmet, megelőzve a rutinos vb-bronzérmes Baczkó Bernadett vezette budaörsieket.




A másodosztályban az UTE állhatott a dobogó legfelső fokára a férfiaknál


A másodosztályú férfiaknál az UTE, a nőknél a a Pécsi KSE, a harmadosztályban pedig – ahol csak a férfiak számára rendeztek versenyt – a Gemenc JK lett a bajnok.




A másodosztály női dobogósai


Csapatbajnokság, Kecskemét

I. osztály

FÉRFIAK (6 induló)
1. KSI SE (Csizovszky Ferenc, Takács Márton, Fülöp Dániel, Mihalovits Botond, Juracsek László, Szécsi Dániel, Patyi Gábor, Joó Ákos, edző: Pánczél Gábor, Preiszler Gábor)
2. Kecskeméti JC (Cseh Márk, Szabó Csaba, Szabó Levente, Stadler Ádám, Németh Tamás, ifj. Nagysolymosi Sándor, Holló László, Holló Dávid, Máté Erik)
3. Budaörsi SC (Burján László, Sárhegyi Gábor, Zámbori Bence, Stadler András, Ömböli Renátó)
3. Leányvár II. (Faragó Norbert, Szabó Frigyes, Pál Gyula, Vadas Dániel, Kerstner Róbert)
5. Mogyi-Bajai JC
5. Leányvár I.

NŐK (4 induló)
1. Mogyi-Bajai JC (Pupp Réka, Knetig Emőke, Balogh Daniella, Csete Margit, Szigetvári Mercédesz, edző: Radics Attila, Hangyási László, Neu Gábor)
2. Budaörsi SC (Polgár Luca, Siroki Ibolya, Polyák Krisztina, Lőrinc Renáta, Baczkó Bernadett)
3. Leányvár SE (Fekete Zsuzsanna, Tandi Alexa, Andó Fruzsina, Diviki Barbara)
4. Nagykanizsai JK

II. osztály

FÉRFIAK (6 induló)
1. UTE (Petka Roland, Gorjánácz Zsolt, Hagyó Gábor, Waczulik Richárd, Berényi Bence, edző: Czinege József, Horváth László, Tóth Viktor)
2. Szegedi JSE
3. Kaposvári JK
3. Pécsi VSK
5. Pécsi KSE
5. Vincze JC Zirc

NŐK (4 induló)
1. Pécsi KSE (Romváry Barbara, Keller Bettina, Gyulai Réka, Bodó Bernadett, edző: Romváry Attila)
2. Mogy-Bajai JC
3. Pécsi VSK
4. Kaposvári JK




III. osztály

FÉRFIAK (8 induló)
1. Gemenc JK (Ács Balázs, Mátics András, Sárecz Márton, Szepesi Dávid, Molnár András, edző: Szepesi József, Szepesi Dávid)
2. Ászok JSE
3. Szatymaz
3. UTE
5. Pécsi KSE
5. Mogyi-Bajai JC
7. Kaposvári JK
7. Bakony JK



 
LEGYEN ÖN IS A KLUB TAGJA!
(Judoinfo.hu 2015
Gombkötő Roland)

KSI SE

Szakosztályvezető:
Dr. Hetényi Antal Gábor

Honlap:
www.ksijudo.hu





Edzőterem címe:
Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
Budapest XIV., Istvánmezei út 3-5.


Galéria