A kecskeméti Mercedes Benz Sportakadémián rendezték meg a junior országos bajnokságot, amelyen a KSI SE növendékei két medált és további két ötödik helyet hódítottak el.

A kecskeméti versenyen negyvenhat egyesület százhatvanegy versenyzője szállt harcba az érmekért, a KSI judósai közül Sági Nikolett (78 kg) magyar bajnoki címet szerzett, Lakk Zsombor (81 kg) a dobogó harmadik fokára állhatott, Horváth Levente (55 kg) és Domoszlai Zolta (81 kg) pedig az ötödik helyen végzett.

A szegedi Városi Sportcsarnokban rendezték meg az ifjúsági országos bajnokságot, amelyen Horváth Levente (55 kg) négy nyert mérkőzéssel az ötödik helyen végzett. Ugyanitt, a délutáni program során két érmet és egy pontszerző helyezést értek el a KSI versenyzői, a felnőtt és junior Magyar Kupán: Horváth Levente (55 kg) arany-, Huszár Regina (+78 kg) bronzérmet vehetett át, Domoszlai Zolta (81 kg) pedig hetedik lett.