Hét ország (Ausztria, Románia, Svájc, Szerbia, Szlovákia, Ukrajna és Magyarország) összesen nyolcszáznegyvenkilenc judokája lépett tatamira a hétvégi paksi csúcstalálkozón, az utánpótlás Atom-kupán az Atomerőmű SE Gesztenyés utcai sportcsarnokában.

Október első szombatján a diákoké volt a főszerep, az A- és B-korcsoport számára a magyar bajnoki címek megszerzése volt a tét, amíg a diák C-korcsoportosok a Magyar Kupáért versengtek. A versenynap összesített éremtáblázatán a Ledényi Judo Iskola (4 arany, 1 ezüst, 1 bronz) szerezte meg az első helyezést, megelőzve a Mogyi-Bajai JC (3, 1, 8) és a Kaposvári USE (3, 1, 3) csapatát a képzeletbeli dobogón.

Vasárnap az idősebbek vették birtokba a tatamit, a serdülők és az ifjúságiak számára országos rangsorversenyt rendeztek ezen a napon. Az éremtáblázat első helyén ezúttal a romániai JT Heracles (4, 1, 7) zárt a Tatai AC (3, 0, 0) és a Ceglédi VSE (2, 2, 2) előtt.