A közelmúlt egyik legnagyobb sztárja a 73 kilogrammosok világbajnoka, a Japánban született és ott is nevelkedő (szülei napjainkban is Kiotóban élnek) dél-koreai An Csang Rim volt, aki a tavalyi tokiói olimpián szerepelt utoljára a nemzetközi mezőnyben. A huszonkilenc esztendős sportemberről készített kisfilmet a Nemzetközi Judo Szövetség videós stábja.

An Csang Rim két világbajnoki bronzérem után 2018-ban Bakuban világbajnoki címet szerzett és az első helyen zárt a világranglistán. Háromszoros kontinensbajnok és hét World Tour-versenyt nyert már meg pályafutása során, 2021-ben megnyerte a World Masters-tornát Jeruzsálemben, a tokiói ötkarikás játékokon pedig bronzéremmel búcsúzott. A videóban elárulta, immár a család és az edzősködés áll a fókuszban, de azért a crossfit edzéseket sem hanyagolja el...