Két fényesen csillogó érmet is szereztek a Kaposvári Judo Klub junior korú sportolói az elmúlt időszak nemzetközi versenyein. Boros Bence a portugáliai Egyetemi és Főiskolai Európa-bajnokságról tért haza ezüstéremmel, míg Kozma Ákos az Európa Kupa sorozat csehországi állomásán lett aranyérmes.

Vannak ma ünnepeltjeink is: ezen a napon negyvenhét esztendős az 1990-ben junior magyar bajnok Szádvári Zoltán, ma negyvenkét éves az 1999-es Hungária-kupa győztese, a kétszeres magyar bajnok, jelenleg a paksi Atomerőmű SE edzőjeként dolgozó Kanczler István, ma harminckettő az ob-ezüstérmes Pánics Péter, ma huszonhat az ifjúsági magyar bajnok Véland Vivien, ma huszonhárom az ugyancsak ifibajnok, felnőtt ob-ezüstérmes Ferenczi Fruzsina, illetve ma tizenhat a Vincze JC Zirc judósa, Vajda Győző. Isten éltesse őket!