jibanner ksi3

A KSI SE judósai közül Péter Fruzsina (63 kg) az ötödik, Sági Nikolett (78 kg) pedig a hetedik helyen végzett a bosnyák fővárosban megrendezett felnőtt Európa-kupán, amely egyben válogató volt a októberi U23-as Európa-bajnokságra. A viadalon huszonhét ország kétszázharminchét versenyzője küzdött az érmekért.

Az UTE Megyeri úti jégcsarnokában rendezték meg az idei Budapest-kupát, a két nap folyamán húsz ország százhetvennégy egyesületének csaknem ezernégyszáz versenyzője lépett tatamira hazánk legnagyobb utánpótlás judotornáján. Az U23-asok küzdelmeiben Péter Fruzsina arany-, Domoszlai Zolta pedig bronzérmet szerzett.

A népes mezőny nyolc tatamin vívta meg küzdelmeit, az U18-as korcsoportban a KSI SE judósai közül Huszár Regina és Lakk Zsombor ezüstérmet szerzett, Domoszlai Zóra és Berlik Dorottya pedig a hetedik helyen végzett.