Az olimpiai és világbajnoki ötödik helyezett, kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes judóst, Pupp Rékát a Magyar Olimpiai Bizottság, a Team Hungary hetente jelentkező podcastjábak Szabó Szilárd kérdezte.

Az Atomerőmű SE sportolója Tokió után már a második olimpiájára készül, úgy gondolja, hogy nyolc-tíz versenyző is odaérhet Párizsban a dobogóra a női 52 kilogrammosok mezőnyében. anulmányokról, kitartásról és nagy fordulatokról is mesélt a magyar versenyző.

Réka 48 kilóban már 2013-ban, a utrechti Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon aranyérmével beírta magát a judo nemzetközi nagykönyvébe, azóta nyert junior Eb-t, kétszer második lett az U23-as kontinensviadalon, legutóbb Zágrábban állhatott dobogóra alig egy hete.